Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.635 oglasa

Teodora Drajzera | 4zida.rs
Teodora Drajzera | 4zida.rs
Teodora Drajzera | 4zida.rs
Teodora Drajzera | 4zida.rs
Teodora Drajzera | 4zida.rs
Premijum
15

Teodora Drajzera

Dedinje, Savski Venac, Beograd

649.000 €

4.917 €/m²

MOŽE NA KREDIT

132m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Premijum
luksuzno
20

Saobraćajni fakultet

Voždovac opština, Beograd

549.000 €

3.431 €/m²

MOŽE NA KREDIT

160m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Ranka Tajsića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

153.600 €

3.938 €/m²

39m² | 1 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

210.000 €

2.917 €/m²

72m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 37, Novi Beograd, Beograd

325.000 €

3.421 €/m²

95m² | 4 sobe | 12/14 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Crnotravska | 4zida.rs
Crnotravska | 4zida.rs
Crnotravska | 4zida.rs
Crnotravska | 4zida.rs
Crnotravska | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Crnotravska

Banjica, Voždovac opština, Beograd

230.000 €

3.067 €/m²

75m² | 2.5 sobe | 7/20 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

152.600 €

3.391 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Dragana Rakića | 4zida.rs
Dragana Rakića | 4zida.rs
Dragana Rakića | 4zida.rs
Dragana Rakića | 4zida.rs
Dragana Rakića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dragana Rakića

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

249.000 €

3.662 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Borivoja Stevanovića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

259.000 €

2.755 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Koste Jovanovića | 4zida.rs
Koste Jovanovića | 4zida.rs
Koste Jovanovića | 4zida.rs
Koste Jovanovića | 4zida.rs
Koste Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Koste Jovanovića

Centar, Voždovac opština, Beograd

199.000 €

3.980 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

217.000 €

3.239 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Cankareva

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

177.000 €

3.688 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Braće Srnić

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

250.000 €

2.427 €/m²

103m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Pere Todorovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

165.000 €

3.837 €/m²

43m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Ažurirano 12.05.2026.
Prethodna cena: 167.000 €
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

210.000 €

3.621 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 2/10 spratova
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

385.000 €

4.753 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/23 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Grčića Milenka

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

168.000 €

4.098 €/m²

41m² | 1 soba | 5/21 sprat
Agencija • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Prethodna cena: 175.000 €
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Njegoševa

Kalenić, Vračar, Beograd

328.500 €

4.563 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Jovana Rajića | 4zida.rs
Jovana Rajića | 4zida.rs
Jovana Rajića | 4zida.rs
Jovana Rajića | 4zida.rs
Jovana Rajića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Jovana Rajića

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

195.000 €

4.063 €/m²

48m² | 2 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Prethodna cena: 200.000 €
Đušina | 4zida.rs
Đušina | 4zida.rs
Đušina | 4zida.rs
Đušina | 4zida.rs
Đušina | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Đušina

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

330.000 €

3.587 €/m²

92m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Prethodna cena: 350.000 €

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾