Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.067 oglasa

Ševina | 4zida.rs
Ševina | 4zida.rs
Ševina | 4zida.rs
Ševina | 4zida.rs
Ševina | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Ševina

Centar, Zemun opština, Beograd

217.750 €

3.250 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Maljenska

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.900 €

3.407 €/m²

44m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Pere Todorovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

165.000 €

3.837 €/m²

43m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Kursulina

Kalenić, Vračar, Beograd

235.000 €

4.434 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Premijum
15

Pariske Komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

214.999 €

2.792 €/m²

77m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Braće Jerkovića | 4zida.rs
Braće Jerkovića | 4zida.rs
Braće Jerkovića | 4zida.rs
Braće Jerkovića | 4zida.rs
Braće Jerkovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Braće Jerkovića

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

189.000 €

2.700 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 1/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Šupljikca 39 | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca 39 | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca 39 | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca 39 | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca 39 | 4zida.rs
Premijum
20

Vojvode Šupljikca 39

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

345.000 €

3.000 €/m²

115m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Premijum
19

Teslino Naselje

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

154.000 €

1.730 €/m²

89m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Novoseljanski Put 39 | 4zida.rs
Novoseljanski Put 39 | 4zida.rs
Novoseljanski Put 39 | 4zida.rs
Novoseljanski Put 39 | 4zida.rs
Novoseljanski Put 39 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22

Novoseljanski Put 39

Misa, Gradske lokacije, Pančevo

129.799 €

2.200 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
11

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

82.000 €

2.216 €/m²

37m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25

Laze Nančića

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

264.418 €

3.390 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Osme Crnogorske Brigade

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

148.000 €

2.960 €/m²

50m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Kej Oslobođenja 7 | 4zida.rs
Kej Oslobođenja 7 | 4zida.rs
Kej Oslobođenja 7 | 4zida.rs
Kej Oslobođenja 7 | 4zida.rs
Kej Oslobođenja 7 | 4zida.rs
Premijum
20

Kej Oslobođenja 7

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

379.000 €

5.414 €/m²

70m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Pupinova

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

67.000 €

1.081 €/m²

62m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Premijum
24

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

385.000 €

4.529 €/m²

85m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

81.000 €

2.793 €/m²

29m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

164.000 €

3.037 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Cara Dušana

Zemunske kapije, Zemun opština, Beograd

200.000 €

2.817 €/m²

71m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Veljka Milićevića 12 | 4zida.rs
Veljka Milićevića 12 | 4zida.rs
Veljka Milićevića 12 | 4zida.rs
Veljka Milićevića 12 | 4zida.rs
Veljka Milićevića 12 | 4zida.rs
Premijum
24

Veljka Milićevića 12

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

184.800 €

4.200 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Investitor • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾