Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Palić

Prodaja kuća od agencije | Palić, Okolne lokacije, Subotica

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

133 oglasa

Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

90.300 €

2.100 €/m²

43m² | 2 sobe
Agencija • Kuća •
Ažurirano 11.05.2026.
Brestovačka | 4zida.rs
Brestovačka | 4zida.rs
Brestovačka | 4zida.rs
Brestovačka | 4zida.rs
Brestovačka | 4zida.rs
Premijum
39
Logo agencije

Brestovačka

Palić, Okolne lokacije, Subotica

750.000 €

1.667 €/m²

450m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 12.33 a • Uknjižen • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Barska | 4zida.rs
Barska | 4zida.rs
Barska | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Barska

Palić, Okolne lokacije, Subotica

350.000 €

1.966 €/m²

178m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 20.4 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
21
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

145.000 €

1.726 €/m²

84m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 1.03 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Premijum
68
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

210.000 €

1.235 €/m²

170m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 6.79 a • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 06.05.2026.
Creska | 4zida.rs
Creska | 4zida.rs
Creska | 4zida.rs
Creska | 4zida.rs
Creska | 4zida.rs
Top
58
Logo agencije

Creska

Palić, Okolne lokacije, Subotica

215.000 €

754 €/m²

285m² | 7 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 701 a • Polunamešteno • Tavan • Video
Ažurirano 30.04.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
32
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

350.000 €

1.211 €/m²

289m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 19.14 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
57
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

257.000 €

395 €/m²

651m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 149.2 a • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Subotici

Nidax Nekretnine | 4zida.rs
Nidax Nekretnine
7 godina na 4zida
54 oglasa u ponudi
Cenzar Nekretnine | 4zida.rs
Cenzar Nekretnine
9 godina na 4zida
350 oglasa u ponudi
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
34
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

200.000 €

1.000 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 6.24 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
2
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

69.000 €

812 €/m²

85m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9.67 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
51
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

220.000 €

629 €/m²

350m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 8.5 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
14

Palić

Okolne lokacije, Subotica

200.000 €

1.802 €/m²

111m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 9.82 a •
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
37
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

213.000 €

1.000 €/m²

213m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 8.52 a • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
36
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

220.000 €

1.549 €/m²

142m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 11.93 a • Uknjižen • Parking • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
29
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

375.000 €

2.060 €/m²

182m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
4
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

350.000 €

1.636 €/m²

214m² | 4 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 289.49 a •
Ažurirano 11.05.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
16

Vidovdanska

Palić, Okolne lokacije, Subotica

199.000 €

1.106 €/m²

180m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
9
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

85.000 €

431 €/m²

197m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 14.33 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
hitno
15

Palić

Okolne lokacije, Subotica

53.000 €

530 €/m²

100m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.96 a •
Ažurirano 09.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
7
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

270.000 €

1.262 €/m²

214m² | 4 sobe
Agencija • Kuća •
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
6
Palić
Agencija