Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

156 oglasa

Saznaj više o kraju Vračar
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
10

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

180.000 €

4.186 €/m²

43m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
13

Vidovdanska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

192.000 €

3.840 €/m²

50m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Podrum • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
13
Logo agencije

Šumatovačka

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

270.000 €

5.870 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 24.04.2026.
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
Kneginje Zorke | 4zida.rs
19
Logo agencije

Kneginje Zorke

Krunski Venac, Vračar, Beograd

275.000 €

5.500 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
11
Logo agencije

Sredačka

Kalenić, Vračar, Beograd

130.000 €

6.500 €/m²

20m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
3

Kralja Milana

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

145.000 €

4.833 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
JUZNI BULEVAR | 4zida.rs
JUZNI BULEVAR | 4zida.rs
JUZNI BULEVAR | 4zida.rs
JUZNI BULEVAR | 4zida.rs
JUZNI BULEVAR | 4zida.rs
15

JUZNI BULEVAR

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

200.000 €

4.651 €/m²

43m² | 2 sobe | 6. sprat
Agencija
Ažurirano 23.04.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
19

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

152.000 €

3.535 €/m²

43m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Maksima Gorkog

Pravni fakultet - Vračar, Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
Kalenić | 4zida.rs
17
Logo agencije

Kalenić

Vračar, Beograd

135.000 €

4.821 €/m²

28m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Mileševska

Kalenić, Vračar, Beograd

230.000 €

5.750 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Cerska

Čubura, Vračar, Beograd

103.000 €

4.478 €/m²

23m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Vardarska | 4zida.rs
Vardarska | 4zida.rs
Vardarska | 4zida.rs
Vardarska | 4zida.rs
Vardarska | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vardarska

Kalenić, Vračar, Beograd

229.000 €

4.872 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
7

Trnska-Vračar

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

205.000 €

4.184 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
Dubljanska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Dubljanska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

171.000 €

3.977 €/m²

43m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 22.04.2026.
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Novopazarska

Kalenić, Vračar, Beograd

265.000 €

5.408 €/m²

49m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
12
Logo agencije

Čubura

Vračar, Beograd

279.000 €

6.341 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
12

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

125.000 €

3.472 €/m²

36m² | 1.5 soba | 8/8 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

202.000 €

4.391 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Svetolika Rankovića | 4zida.rs
Svetolika Rankovića | 4zida.rs
Svetolika Rankovića | 4zida.rs
Svetolika Rankovića | 4zida.rs
Svetolika Rankovića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Svetolika Rankovića

Gradić Pejton, Vračar, Beograd

190.000 €

4.419 €/m²

43m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
678

Nekretnine Vračar — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Vračar. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Vračar
do 50 m²