Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

801 oglas

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
7

Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

765.000 €

4.048 €/m²

189m² | 5 soba | prizemlje/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
20
Logo agencije

Dobračina

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

695.000 €

5.697 €/m²

122m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

670.000 €

3.490 €/m²

192m² | 4 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
DOSITEJEVA | 4zida.rs
DOSITEJEVA | 4zida.rs
DOSITEJEVA | 4zida.rs
DOSITEJEVA | 4zida.rs
DOSITEJEVA | 4zida.rs
6

DOSITEJEVA

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

6.000 €/m²

50m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 27.04.2026.
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Makedonska

Trg Republike, Stari Grad opština, Beograd

450.000 €

4.688 €/m²

96m² | 5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 22.04.2026.
Emilijana Josimovića | 4zida.rs
Emilijana Josimovića | 4zida.rs
Emilijana Josimovića | 4zida.rs
Emilijana Josimovića | 4zida.rs
Emilijana Josimovića | 4zida.rs
19
Logo agencije

Emilijana Josimovića

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

851.000 €

3.700 €/m²

230m² | 6 soba | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 21.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Cara Dušana

Stari Grad opština, Beograd

160.000 €

3.404 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
15
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

165.000 €

5.323 €/m²

31m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 20.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
6

Skadarska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

299.000 €

3.360 €/m²

89m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
23
Logo agencije

Dunavska

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

710.000 €

3.100 €/m²

229m² | 7 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
12

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

3.372 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
22
Logo agencije

Dunavska

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

765.000 €

2.844 €/m²

269m² | 6 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.04.2026.
▾Reklama▾
Zmaj-Jovina bb | 4zida.rs
Zmaj-Jovina bb | 4zida.rs
Zmaj-Jovina bb | 4zida.rs
Zmaj-Jovina bb | 4zida.rs
Zmaj-Jovina bb | 4zida.rs
10
Logo agencije

Zmaj-Jovina bb

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

155.000 €

4.697 €/m²

33m² | 1.5 soba | suteren/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Kosovska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

167.000 €

3.711 €/m²

45m² | 2.5 sobe | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Milutina Bojića

Politika, Stari Grad opština, Beograd

120.000 €

4.615 €/m²

26m² | 2 sobe | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
14

Gospodar Jevremova

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

2.900 €/m²

50m² | 2 sobe | suteren/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Kod Palmotićeve | 4zida.rs
Kod Palmotićeve | 4zida.rs
Kod Palmotićeve | 4zida.rs
Kod Palmotićeve | 4zida.rs
Kod Palmotićeve | 4zida.rs
19

Kod Palmotićeve

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

395.000 €

4.115 €/m²

96m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
13
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

191.936 €

2.999 €/m²

64m² | 2 sobe | suteren/4 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
19
Logo agencije

Kneginje Ljubice

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

830.000 €

8.058 €/m²

103m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Panciceva | 4zida.rs
Panciceva | 4zida.rs
Panciceva | 4zida.rs
Panciceva | 4zida.rs
Panciceva | 4zida.rs
20

Panciceva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

296.400 €

3.900 €/m²

76m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
31323334

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Stari Grad opština
Agencija

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?