Trosoban stan na prodaju, Sajmište, 185.400€, 83m²

185.400 €
2.234 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1386
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Novi Sad - Sajam - Braće Popović
▪️ Prodaje se trosoban stan površine 83 m².
▪️ Nalazi se na drugom spratu u jako kvalitetnoj zgradi sa liftom. Odličnog rasporeda i iskorišćenih kvadrata.
▪️ Sastoji se od ulaznog hodnika sa velikim ugradnim plakarom i cipelarnikom iz kog se ulazi u sve prostorije, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na zatvorenu terasu sa hladnom ostavom, odvojene kuhinje sa trpezarijom i izlazom na otvorenu terasu sa dve ostave, dve spavaće sobe, toaleta i kupatila. Dvostrano je orijentisan.
▪️ Oko zgrade postoje biciklana, dečije igralište, kao i parking mesta. U blizini je Osnovna škola, vrtić, autobusko stajalište, market i sve što Vam je potrebno za svakodnevni život.
▪️ Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita kao i kredita za mlade, mi vam možemo pomoći pri odabiru najpovoljnijeg kredita i njegovoj brzoj realizaciji.
▪️ Cena stana je 185.400 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana.
▪️ Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je isključivo uz potpisan Ugovor o posredovanju.