Dvosoban stan na prodaju, Pantelej, 91.195€, 51m²

91.195 €
1.788 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa, video nadzor
Opis oglasa
Na novoj, pažljivo biranoj lokaciji, u ponudi je savremen stambeni objekat koji je osmišljen za stvaran, svakodnevni život — udoban, funkcionalan i prilagođen porodicama.
Objekat gradi proveren investitor, uz kvalitetno projektantsko rešenje koje donosi dobar raspored prostorija, maksimalno iskorišćen prostor i prijatan ambijent za život.
U ponudi su stanovi različitih struktura i orijentacija, kako biste pronašli onaj koji najviše odgovara vašim navikama i potrebama. Odabrani stanovi poseduju terase ili lođe — idealne za jutarnju kafu, odmor ili mali kutak za sebe.
Lokacija nudi mir, ali i dobru povezanost sa svim važnim sadržajima za svakodnevni život.
✔ Novogradnja
✔ Proveren investitor i projektant
✔ Funkcionalni rasporedi
✔ Terase i lođe u ponudi
✔ Odličan odnos cene i kvaliteta
Prava prilika za sve koji traže siguran i prijatan dom.
Završetak gradnje i planirano useljenje predviđeni su za mart 2027. godine.
Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj
061... (prikaži broj telefona)
i
018... (prikaži broj telefona)
.
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.