Dvosoban stan na prodaju, Novo Naselje, 131.430€, 44m²
Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-569063Oglas ažuriran: 12.05.2026.

131.430 €
2.987 € / m2
44 m²
2 sobe
1/5 spratova
Na prodaju funkcionalan stan od 44m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 2 lifta
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U odlično održavanoj zgradi. Stan se nalazi u kvalitetnoj i urednoj zgradi sa dva lifta, što pruža dodatnu udobnost i i praktičnost za svakodnevni život. Odličnog je rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora, idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija!
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica21 min
- Futoški park44 min
- Železnički park47 min

Obeležja kulture u blizini
- Galerija Matice srpske10 min
- Jodna Banja10 min
- Spomenik Svetozaru Miletiću11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Miloš Crnjanski)5 min
- Srednja škola (Privatna medicinska škola Dositej Obradović)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Guliver)4 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)7 min

Zdravlje
- Bolnica (Specijalna bolnica za hemodijalizu Fresenius Medical Care FMC)6 min
- Klinika (Poliklinika Consilium)6 min
- Teretana (Fitness studio Top Form)9 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Market Tia tim)5 min
- Restoran (Elite bar & restaurant)10 min
- Kafana (Pivoteka 77)22 min
Prevoz
- Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)23 min
- Autobuska stanica (Novo naselje - Kružni tok)1 min