Dvoiposoban stan na prodaju, Novo Naselje, 159.650€, 60m²

159.650 €
2.661 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
Opis oglasa
Fantastičan, kompletno renoviran stan na izuzetnoj lokaciji, Šonsi - Novo naselje. Sređene podne obloge kao i kupatilo, kuhinja i sve instalacije. Postavljena nova pvc stolarija, sve je bez dodatnog ulaganja. Izuzetno svetao stan sa hladnom ostavom na terasi i jos jednom ostavom u potkrovlju zgrade. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja potrebnih za kvalitetan život, marketi, autobuska stajališta, škola, vrtić, pošta, pijaca, crkva, parkići. Za više informacija, pozovite nas.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica8 min
- Železnički park27 min
- Futoški park27 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja8 min
- Galerija Matice srpske8 min
- Spomenik Svetozaru Miletiću9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Prva vojvođanska brigada)4 min
- Srednja škola (Sportska gimnazija E-Gimnazija)manje od 1 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Svitac)4 min
- Fakultet (Pravni fakultet za privredu i pravosuđe Univerzitet Privredna akademija)6 min

- Bolnica (Specijalna bolnica za hemodijalizu Fresenius Medical Care FMC)4 min
- Klinika (Poliklinika Galetić)10 min
- Teretana (Fitness club X Gym)4 min
- Prodavnica (Market Salaš 138 - čenejski orah i lešnik)3 min
- Restoran (Restoran Vreme je za ručak)3 min