Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Medijana

Prodaja stanova Medijana, Gradske lokacije, Niš, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

66 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

115.000 €

2.500 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Narodnih heroja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

83.000 €

1.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Premijum
9

Visokog Stevana 2A

Medijana, Gradske lokacije, Niš

106.000 €

2.120 €/m²

50m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

86.000 €

1.720 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 86.900 €
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Novogradnja u mirnom delu Palilule

Medijana, Gradske lokacije, Niš

69.200 €

1.700 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Trošarina | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja u mirnom delu Palilule

Medijana, Gradske lokacije, Niš

84.680 €

1.700 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Kej Kola Srpskih Sestara 15

Medijana, Gradske lokacije, Niš

111.000 €

2.413 €/m²

46m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Medicinski Fakultet

Bulevar Dr Zorana Đinđića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

87.000 €

1.740 €/m²

50m² | 2 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

63.669 €

1.929 €/m²

33m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Crveni Pevac | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Crveni Pevac

Medijana, Gradske lokacije, Niš

117.250 €

2.495 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/7 spratova
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
Marger | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Marger

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

47m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
Kragujevačka 40 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Stambena zgrada

Medijana, Gradske lokacije, Niš

83.540 €

2.000 €/m²

41m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Kragujevačka 40 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Stambena zgrada

Medijana, Gradske lokacije, Niš

71.420 €

2.000 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Medicinski Fakultet | 4zida.rs
Top
12

Medicinski Fakultet

Bulevar Dr Zorana Đinđića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

71.990 €

1.600 €/m²

45m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
9
Logo agencije

Narodnih heroja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

83.000 €

1.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
9
Logo agencije

Narodnih heroja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

83.000 €

1.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Nikole Kopernika | 4zida.rs
Nikole Kopernika | 4zida.rs
Nikole Kopernika | 4zida.rs
Nikole Kopernika | 4zida.rs
Nikole Kopernika | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Nikole Kopernika

Medijana, Gradske lokacije, Niš

86.500 €

1.880 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Duvanište | 4zida.rs
Duvanište | 4zida.rs
2
Logo agencije

Duvanište

Medijana, Gradske lokacije, Niš

97.670 €

2.442 €/m²

40m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Marger | 4zida.rs
Novogradnja
10
Logo projekta

Centar Plaza

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

47m² | 2 sobe | 8/8 spratova
Marger | 4zida.rs
Novogradnja
10
Logo projekta

Centar Plaza

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

47m² | 2 sobe | 6/8 spratova
Duvanište | 4zida.rs
Duvanište | 4zida.rs
2
Logo agencije

Duvanište

Medijana, Gradske lokacije, Niš

105.770 €

2.460 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
5
Logo agencije

Filozofski Fakultet

Medijana, Gradske lokacije, Niš

120.000 €

2.609 €/m²

46m² | 2 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Prethodna cena: 123.000 €
Bulevar Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
12

Bulevar Dr Zorana Đinđića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

87.000 €

1.740 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
12
Logo agencije

Dom Zdravlja

Medijana, Gradske lokacije, Niš

60.000 €

1.200 €/m²

50m² | 2 sobe | 7. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
4
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

61.541 €

1.923 €/m²

32m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Škola | 4zida.rs
Škola | 4zida.rs
Škola | 4zida.rs
Škola | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Škola

Medijana, Gradske lokacije, Niš

122.380 €

2.448 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
Medijana
do 50 m²
Dvosoban stan

prodaja stanova Medijana - Niš

30 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Medijana - Niš

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Medijana

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Medijana - Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Medijana. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2133 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Medijana - Niš

  • Centar, Medijana
  • Marger, Medijana
  • Opština, Medijana
  • Trg Kralja Aleksandra, Medijana
  • Kičevo, Medijana

Po tipu nekretnine — Medijana - Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba