Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Vojvode Micka Krstića, 149.900€, 62m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Palilula opština
  5. Karaburma
  6. Dvosoban stan

Beograd, Palilula opština, Karaburma
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9228Oglas ažuriran: 24.04.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 608 €

149.900 €

2.418 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.713 €
62 m²
2 sobe
2/4 sprata
O stanu
  • Grejanje na TA peć
  • Prostorije: kupatilo
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Zgrada poseduje: podrum, lođa
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Na prodaju funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan ukupne površine 62 m² u ulici Vojvode Micka Krstića.

Stan se nalazi na drugom spratu manje, kvalitetno građene zgrade (Komgrap). Klasičan 2.0 stan, komforan sa obiljem dnevne svetlosti. Od prostorija poseduje: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dnevnu sobu, spavaću sobu, dve lodje.

Zašto je ovaj stan pravi izbor:

- Odlična struktura i maksimalno iskorišćen prostor

- Mogućnost adaptacije u 2.5 stan

- Svetao tokom celog dana

- Mirno okruženje, a opet odlično povezano sa gradom

- Mogućnost proširenja – stan pored je takođe na prodaju

Osnovne informacije:

- 62 m² ukupno – uknjižen na 54 m²

- II sprat od IV

- Grejanje na TA peći i inverter klime (u odličnom stanju, bez dodatnih ulaganja)

- Kvalitetna gradnja (1961/62, Komgrap)

U stanu je postavljena PVC stolarija, obnovljeni podovi i vlasnici su dodatano uradili spoljnu izolaciju, tako tako da su troškovi grejanja niski.

Lokacija koja pravi razliku:

Sve što vam je potrebno nalazi se na dohvat ruke – stanice gradskog prevoza (linije 16, 23, 25) udaljene su svega 150 m. U blizini su škola, vrtić, banke, marketi, kao i TC BIG na pešačkoj udaljenosti.

Za kupce koji traže veći prostor – postoji mogućnost kupovine identičnog stana pored, čime se dobija funkcionalna celina od čak 124 m².

Dodatna pogodnost: mogućnost kupovine dve garaže u neposrednoj blizini.

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Zvezdarska šuma
    24 min
  • Spomen park oslobodiocima Beograda
    25 min
  • Park Hadžipopovac
    31 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Tripod
    5 min
  • Spomenik Oslobodiocima Beograda
    8 min
  • Kuća Milutina Milankovića
    9 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Dr Arčibald Rajs)
    2 min
  • Srednja škola (Elektrotehnička škola Rade Končar)
    4 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Meče)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Pravoslavni bogoslovski fakultet)
    5 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Medical centar)
    4 min
  • Klinika (Klinika Impuls)
    7 min
  • Teretana (Body building i fitness klub Ahilej)
    2 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Bambiko)
    manje od 1 min
  • Restoran (Restoran Monument)
    5 min
  • Kafana (Local Pub 2)
    7 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taksi Taxi)
    12 min
  • Autobuska stanica (Patrisa Lumumbe)
    1 min
  • Tramvajska stanica (Omladinski Stadion)
    17 min
  • Trolejbuska stanica (Miloša Jankovića)
    28 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    8 min
  • Pošta (Pošta Beograd 150)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
757,09 mesečno (ukupno 9.085,05)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan za prodaju, uknjižen, Karaburma, 62 m2, na 2. spratu. TA peć, ima lođu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Karaburma

2.418 € / m2
Beograd, Palilula opština, Karaburma | 4zida.rs | 4zida.rs
2.192 € / m2
2.713 € / m2
3.234 € / m2

Oglasi ove agencije

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
146.250 €
2.612 €/m²

Mirijevo

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 56 m²

Agencija

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
2.000 €/m²

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
155.000 €
1.183 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Stara Pazova

2-etažna kuća • 131 m² • uknjiženo

Agencija

Vrčin, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
1.875 €/m²

Cerska

Vrčin, Grocka opština, Beograd

kuća • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Arnajevo, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
407 €/m²

Arnajevo

Arnajevo, Barajevo opština, Beograd

kuća • 369 m² • uknjiženo

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
144.900 €
2.635 €/m²

Jajinci

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 55 m²

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
152.400 €
1.200 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Stara Pazova

četvorosoban stan • 127 m²

Agencija

Blok 45, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
3.659 €/m²

Dr Ivana Ribara

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

jednosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
153.500 €
4.264 €/m²

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

jednoiposoban stan • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
149.000 €
1.863 €/m²

Bulevar kralja Aleksandra I Karađorđevića

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

poslovni prostor • 80 m²

Agencija

Altina, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
2.542 €/m²

Ugrinovački put 32. deo

Altina, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
1.250 €/m²

Slovenska

Ledine, Surčin opština, Beograd

trosoban stan • 120 m² • uknjiženo

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
155.000 €
5.000 €/m²

Dubrovačka

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

jednoiposoban stan • 31 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
146.300 €
2.090 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

trosoban stan • 70 m²

Agencija

Gornji Grad, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
149.367 €
1.822 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

troiposoban stan • 82 m²

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
155.000 €
3.163 €/m²

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 49 m²

Agencija

Gornji Grad, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
151.276 €
1.823 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

trosoban stan • 83 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
145.000 €
1.813 €/m²

Branka Radičevića

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvoiposoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
152.000 €
3.378 €/m²

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

jednosoban stan • 45 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
155.375 €
2.506 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 62 m²

Agencija

Kompletna ponuda