Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Grbavica, 127.500€, 37m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Grbavica
  5. Jednoiposoban stan

Jednoiposoban stan na prodaju, Grbavica, 127.500€, 37m²

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-5438Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 517 €

127.500 €

3.446 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.023 €
37 m²
1,5 sobe
5/6 spratova
GRBAVICA – Kompaktna perfekcija od 37m² koja radi za Vas
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Novo
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Namešteno - kanalizacija
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Kanalizacija
  • Godina izgradnje: 2017.

Opis oglasa

Agencijska oznaka 5438

Tražite nekretninu koja spaja prestižnu lokaciju i maksimalnu funkcionalnost? Ovaj potpuno opremljen stan na Grbavici nije samo kvadratura, već ulaznica u najtraženiji kvart u Novom Sadu.

Sve na dlanu: SPENS, fakulteti i Zmaj Jovina su na par minuta hoda. Zaboravite na automobil – ovde je sve „iza ćoška“.

Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Vaše je samo da unesete kofere (ili prvog zakupca odmah nakon overe).

Umetnost prostora: 37m² osmišljenih tako da pružaju komfor većih stanova, uz minimalne troškove održavanja.

Investicioni potencijal: Zbog blizine Univerziteta i centra, ovo je nekretnina sa nultim rizikom praznog hoda. Idealna za „stan na dan“ ili dugoročni zakup premijum klijentima.

Zakažite termin za konsultaciju. Proći ćemo zajedno kroz sve parametre, potencijalni yield i plan povrata investicije za ovu nekretninu.

Reg. pos. 1734

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Futoški park
    12 min
  • Limanski park
    17 min
  • Dunavski park
    29 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Galerija Matice srpske
    4 min
  • Jodna Banja
    5 min
  • Dvorac Eđšeg
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Sonja Marinković)
    8 min
  • Srednja škola (Medicinska škola 7. april)
    9 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zmaj)
    5 min
  • Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)
    4 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine)
    4 min
  • Klinika (Poliklinika Vejnović)
    12 min
  • Teretana (Fitness centar Royal Gym)
    8 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Voće i povrće Pinćir BIO)
    1 min
  • Restoran (Play concept bar & restaurant)
    4 min
  • Kafana (Pab Pow Wow)
    9 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Gradski Taxi)
    12 min
  • Autobuska stanica (Futoška - Antona Čehova)
    8 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    12 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21102)
    11 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
451,81 mesečno (ukupno 5.421,72)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Grbavica, 37 m2, na 5. spratu, ima lift. Stanje - Novo, Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Grbavica

3.446 € / m2
Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.500 € / m2
3.023 € / m2
3.545 € / m2

Oglasi ove agencije

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.417 €
2.850 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 44 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
124.871 €
3.046 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m²

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.080 €
3.284 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 39 m²

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
127.500 €
2.656 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.790 €
2.725 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 48 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
127.234 €
3.029 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m²

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
129.640 €
3.162 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
127.801 €
3.043 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.021 €
3.024 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
124.527 €
2.707 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 46 m²

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.000 €
2.321 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
129.387 €
2.193 €/m²

Kamenjar

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 59 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.034 €
2.845 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 45 m²

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.520 €
2.989 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
128.000 €
2.783 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 46 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.125 €
2.979 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m²

Agencija

127.500 €
3.110 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

127.500 €
3.036 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
130.939 €
5.238 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 25 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
129.540 €
3.084 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda