Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.561 oglas

Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

118.598 €

2.893 €/m²

MOŽE NA KREDIT

41m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

MOŽE NA KREDIT

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 64.900 €
▾Reklama▾
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Resavska

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

320.000 €

3.721 €/m²

86m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Liman 2

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

172.000 €

3.071 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Arhimandrita Gerasima Zelića | 4zida.rs
Arhimandrita Gerasima Zelića | 4zida.rs
Arhimandrita Gerasima Zelića | 4zida.rs
Arhimandrita Gerasima Zelića | 4zida.rs
Arhimandrita Gerasima Zelića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Arhimandrita Gerasima Zelića

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd

179.500 €

2.679 €/m²

67m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Vardarska | 4zida.rs
Vardarska | 4zida.rs
Vardarska | 4zida.rs
Vardarska | 4zida.rs
Vardarska | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Vardarska

Čubura, Vračar, Beograd

229.000 €

4.872 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

119.900 €

2.924 €/m²

41m² | 1 soba
Agencija • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Antifašističke borbe

Blok 22, Novi Beograd, Beograd

340.000 €

3.579 €/m²

95m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Zmaja od Noćaja

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

595.000 €

4.722 €/m²

126m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Cara Nikolaja II

Čubura, Vračar, Beograd

395.000 €

4.389 €/m²

90m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 409.950 €
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Stolarska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

2.436 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 195.000 €
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Ljuba Vučkovića

Saobraćajni fakultet, Voždovac opština, Beograd

125.000 €

3.571 €/m²

35m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Torlačka

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

219.172 €

3.087 €/m²

71m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Torlačka

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

187.079 €

3.118 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dr Nika Miljanića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

125.000 €

1.894 €/m²

66m² | 3.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Strumička

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

249.000 €

3.320 €/m²

75m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

280.000 €

5.000 €/m²

56m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Kralja Milana

Slavija, Vračar, Beograd

602.420 €

7.005 €/m²

86m² | 2 sobe | 4/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dr Drage Ljočić

Karaburma, Palilula opština, Beograd

187.000 €

2.597 €/m²

72m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Mileševska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

430.000 €

3.675 €/m²

117m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾