Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.391 oglas

Saznaj više o kraju Beograd
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Petra Kočića

Radmilovac, Grocka opština, Beograd

103.500 €

2.300 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Makenzijeva

Slavija, Vračar, Beograd

185.000 €

4.111 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Milorada Ruvidića | 4zida.rs
Milorada Ruvidića | 4zida.rs
Milorada Ruvidića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Milorada Ruvidića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

124.800 €

2.600 €/m²

48m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
19

Đorđa Stanojevića

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

215.000 €

4.388 €/m²

49m² | 2 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

154.350 €

3.150 €/m²

49m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Hajduk Stankova

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

162.800 €

3.700 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Bulevar JNA

Banjica, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

4.516 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Cara Uroša

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

168.000 €

4.200 €/m²

40m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Čelebićka | 4zida.rs
Logo agencije

Čelebićka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

112.200 €

2.805 €/m²

40m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
11

Kneževac

Rakovica opština, Beograd

65.000 €

2.708 €/m²

24m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, novogradnja

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

90.920 €

2.245 €/m²

40m² | 1 soba | 2/4 sprata
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
1
Logo agencije

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

168.070 €

3.501 €/m²

48m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

195.000 €

4.535 €/m²

43m² | 1.5 soba | 10/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Veljka Milićevića | 4zida.rs
Veljka Milićevića | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Veljka Milićevića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

189.294 €

4.207 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Braće Kovač | 4zida.rs
Braće Kovač | 4zida.rs
Braće Kovač | 4zida.rs
Braće Kovač | 4zida.rs
Braće Kovač | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Braće Kovač

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

136.500 €

4.015 €/m²

34m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mačvanska

Centar, Zemun opština, Beograd

75.000 €

1.974 €/m²

38m² | 1 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
13

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

230.888 €

4.618 €/m²

50m² | 2 sobe | 7/22 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
12

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

195.000 €

6.094 €/m²

32m² | 1 soba | 4/18 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd

169.900 €

7.079 €/m²

24m² | 0.5 soba | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Bojčinska bb | 4zida.rs
Bojčinska bb | 4zida.rs
Bojčinska bb | 4zida.rs
Bojčinska bb | 4zida.rs
Bojčinska bb | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Bojčinska bb

Batajnica, Zemun opština, Beograd

99.000 €

1.980 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
PAVLA SAVICA | 4zida.rs
PAVLA SAVICA | 4zida.rs
PAVLA SAVICA | 4zida.rs
PAVLA SAVICA | 4zida.rs
PAVLA SAVICA | 4zida.rs
7

PAVLA SAVICA

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

110.000 €

2.750 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Kozarčeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

84.000 €

2.545 €/m²

33m² | 1.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
3
4
5
6
Beograd
do 50 m²

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan