Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

675 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
9
Logo agencije

Bata Lakina

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

138.500 €

3.551 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

3.243 €/m²

37m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Kozarčeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

84.000 €

2.545 €/m²

33m² | 1.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Skadarska-Stari grad | 4zida.rs
Skadarska-Stari grad | 4zida.rs
Skadarska-Stari grad | 4zida.rs
Skadarska-Stari grad | 4zida.rs
Skadarska-Stari grad | 4zida.rs
6

Skadarska-Stari grad

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

262.000 €

6.390 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Majke Angeline | 4zida.rs
Majke Angeline | 4zida.rs
Majke Angeline | 4zida.rs
Majke Angeline | 4zida.rs
Majke Angeline | 4zida.rs
15

Majke Angeline

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

123.000 €

2.460 €/m²

50m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
14

Durmitorska

Centar, Savski Venac, Beograd

205.000 €

4.271 €/m²

48m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Višegradska 20A | 4zida.rs
Višegradska 20A | 4zida.rs
Višegradska 20A | 4zida.rs
Višegradska 20A | 4zida.rs
Višegradska 20A | 4zida.rs
21

Višegradska 20A

Ledine, Surčin opština, Beograd

127.000 €

2.822 €/m²

45m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vinogradska 20 | 4zida.rs
Vinogradska 20 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2

Vinogradska 20

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd

128.700 €

3.300 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
14

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

150.000 €

3.061 €/m²

49m² | 1.5 soba | 11/11 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Lipa | 4zida.rs
Lipa | 4zida.rs
Lipa | 4zida.rs
Lipa | 4zida.rs
Lipa | 4zida.rs
14

Lipa

Cerak, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

4.054 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

81.260 €

2.032 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Mokroluška-Voždovac | 4zida.rs
Mokroluška-Voždovac | 4zida.rs
Mokroluška-Voždovac | 4zida.rs
Mokroluška-Voždovac | 4zida.rs
Mokroluška-Voždovac | 4zida.rs
8

Mokroluška-Voždovac

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.659 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Bratstva I Jedinstva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Bratstva I Jedinstva

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

86.400 €

2.400 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
14
Logo agencije

16. oktobra

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

3.293 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
9

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

115.000 €

3.594 €/m²

32m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
6
Logo agencije

23. Srpske Udarne Divizije

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

119.500 €

2.390 €/m²

50m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Pop-Lukina | 4zida.rs
Pop-Lukina | 4zida.rs
Pop-Lukina | 4zida.rs
Pop-Lukina | 4zida.rs
Pop-Lukina | 4zida.rs
7
Logo agencije

Pop-Lukina

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

238.000 €

5.064 €/m²

47m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
11
Logo agencije

Admirala Geprata

Savski Trg, Savski Venac, Beograd

200.000 €

5.556 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
5
Logo agencije

23. Srpske Udarne Divizije

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

117.300 €

2.444 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
9
Logo agencije

Vidikovački venac

Rakovica opština, Beograd

187.000 €

3.896 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
891011

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Jednoiposoban stan