Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

678 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Ruzveltova

Palilula opština, Beograd

138.500 €

3.551 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Banijska

Prvomajska, Zemun opština, Beograd

151.000 €

3.595 €/m²

42m² | 1.5 soba | 15/22 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

105.000 €

3.088 €/m²

34m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

132.210 €

3.005 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

154.350 €

3.150 €/m²

49m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Aleksinačkih rudara

Blok 11, Novi Beograd, Beograd

213.900 €

4.365 €/m²

49m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 05.05.2026.
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Bobana Tomovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

3.414 €/m²

29m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Beračka | 4zida.rs
Beračka | 4zida.rs
Beračka | 4zida.rs
Beračka | 4zida.rs
Beračka | 4zida.rs
9
Logo agencije

Beračka

Ledine, Novi Beograd, Beograd

115.000 €

3.286 €/m²

35m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Tomazeova | 4zida.rs
Tomazeova | 4zida.rs
Tomazeova | 4zida.rs
Tomazeova | 4zida.rs
Tomazeova | 4zida.rs
16
Logo agencije

Tomazeova

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

157.000 €

3.925 €/m²

40m² | 1.5 soba
Agencija • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
ZMAJ JOVINA | 4zida.rs
ZMAJ JOVINA | 4zida.rs
ZMAJ JOVINA | 4zida.rs
ZMAJ JOVINA | 4zida.rs
ZMAJ JOVINA | 4zida.rs
10

ZMAJ JOVINA

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

158.000 €

4.788 €/m²

33m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, novogradnja

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

90.920 €

2.245 €/m²

40m² | 1 soba | 2/4 sprata
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

119.000 €

3.216 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

145.000 €

3.372 €/m²

43m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Mike Alasa | 4zida.rs
Mike Alasa | 4zida.rs
Mike Alasa | 4zida.rs
Mike Alasa | 4zida.rs
Mike Alasa | 4zida.rs
19

Mike Alasa

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

250.000 €

5.102 €/m²

49m² | 1.5 soba | 2/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kralja Milutina

Slavija, Vračar, Beograd

105.000 €

2.500 €/m²

42m² | 1.5 soba | suteren/7 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Šumadijska

Zemunske kapije, Zemun opština, Beograd

163.000 €

4.405 €/m²

37m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Sretena Mladenovica Mike  | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike  | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike  | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike  | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike  | 4zida.rs
16

Sretena Mladenovica Mike

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

105.000 €

2.386 €/m²

44m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
7
Logo agencije

Viševačka

Centar, Rakovica opština, Beograd

72.000 €

2.400 €/m²

30m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Đuje i Dragoljuba | 4zida.rs
Đuje i Dragoljuba | 4zida.rs
Đuje i Dragoljuba | 4zida.rs
Đuje i Dragoljuba | 4zida.rs
Đuje i Dragoljuba | 4zida.rs
11
Logo agencije

Đuje i Dragoljuba

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

90.000 €

2.571 €/m²

35m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Topličin Venac | 4zida.rs
Topličin Venac | 4zida.rs
Topličin Venac | 4zida.rs
Topličin Venac | 4zida.rs
Topličin Venac | 4zida.rs
16
Logo agencije

Topličin Venac

Stari Grad opština, Beograd

302.000 €

6.864 €/m²

44m² | 1.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
11
Logo agencije

Bulevar oslobođenja

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

202.000 €

4.208 €/m²

48m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gavrila Principa

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

110.000 €

2.895 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Jednoiposoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan