Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

678 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Velje Miljkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

137.870 €

3.447 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Banatska

Cara Dušana, Zemun opština, Beograd

175.000 €

3.804 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Oplenačka

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

117.600 €

2.800 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Hajduk Stankova

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

162.800 €

3.700 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Braće Srnić

Medaković, Voždovac opština, Beograd

145.000 €

3.222 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.333 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Ovčanski put 3

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Franje Kluza

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Mutapova

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

225.000 €

4.891 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Zvečanska 2 | 4zida.rs
Premijum
6
Logo projekta

Signature Zvečanska

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

215.755 €

4.280 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Zvečanska 2 | 4zida.rs
Novogradnja
6
Logo projekta

Signature Zvečanska

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

183.492 €

3.640 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Kotež

Palilula opština, Beograd

82.236 €

2.223 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

153.500 €

4.264 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Garsije Lorke

Karaburma, Palilula opština, Beograd

119.000 €

2.705 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Milana Vukosa

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.885 €/m²

26m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Dubrovačka

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

155.000 €

5.000 €/m²

31m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Pariske Komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

185.000 €

4.512 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 1.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Banjica

Voždovac opština, Beograd

107.622 €

2.760 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

186.500 €

4.908 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Prote Milorada Pavlovića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

82.000 €

2.485 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Jednoiposoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan