Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

802 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
4
Logo agencije

Sterijina

Ledine, Surčin opština, Beograd

89.700 €

2.243 €/m²

40m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
10
Logo agencije

Patrisa Lumumbe

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.000 €

3.104 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Braće Grim | 4zida.rs
Braće Grim | 4zida.rs
Braće Grim | 4zida.rs
Braće Grim | 4zida.rs
Braće Grim | 4zida.rs
15

Braće Grim

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

197.000 €

3.940 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Novopazarska

Kalenić, Vračar, Beograd

265.000 €

5.408 €/m²

49m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
3

Vinogradska

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd

146.982 €

3.341 €/m²

44m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
10

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

2.813 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Kraljevačkih Žrtava | 4zida.rs
Kraljevačkih Žrtava | 4zida.rs
Kraljevačkih Žrtava | 4zida.rs
Kraljevačkih Žrtava | 4zida.rs
Kraljevačkih Žrtava | 4zida.rs
10

Kraljevačkih Žrtava

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

145.000 €

3.452 €/m²

42m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Zvezdara opština, Beograd

150.000 €

3.571 €/m²

42m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža
Ažurirano 21.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
704 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1661 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
260 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
453 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Svetomira Nikolajevića

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

3.800 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Jovana Dučića | 4zida.rs
Jovana Dučića | 4zida.rs
Jovana Dučića | 4zida.rs
Jovana Dučića | 4zida.rs
Jovana Dučića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Jovana Dučića

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

135.000 €

2.700 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
10
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

230.000 €

6.216 €/m²

37m² | 2 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Ustanicka | 4zida.rs
Ustanicka | 4zida.rs
Ustanicka | 4zida.rs
Ustanicka | 4zida.rs
Ustanicka | 4zida.rs
6
Logo agencije

Ustanicka

Šumice, Voždovac opština, Beograd

149.600 €

3.649 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

126.900 €

2.700 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Ljube Didića | 4zida.rs
Ljube Didića | 4zida.rs
Ljube Didića | 4zida.rs
Ljube Didića | 4zida.rs
4

Ljube Didića

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

162.500 €

3.963 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
1

Smederevski put

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

79.000 €

2.135 €/m²

37m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

114.200 €

2.785 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

111.800 €

2.379 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
18
Logo agencije

Kneževačka

Centar, Rakovica opština, Beograd

150.000 €

3.333 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Vojvode Stepe  | 4zida.rs
Vojvode Stepe  | 4zida.rs
Vojvode Stepe  | 4zida.rs
3

Vojvode Stepe

Centar, Voždovac opština, Beograd

145.000 €

2.900 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

202.000 €

4.391 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
33343536

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan