Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

802 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
11

Kneginje Ljubice

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

189.900 €

4.416 €/m²

43m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Bore Stankovića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

105.000 €

2.188 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gospodara Vučića

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

5.122 €/m²

41m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4
Logo agencije

Centar

Čukarica opština, Beograd

174.000 €

3.702 €/m²

47m² | 2 sobe | 8/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
16
Logo agencije

Kolonija

Banjica, Voždovac opština, Beograd

127.000 €

2.592 €/m²

49m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
4
Logo agencije

Smederevski put

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

92.150 €

2.094 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Mileševska

Kalenić, Vračar, Beograd

230.000 €

5.750 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
Mirijevski bulevar | 4zida.rs
13
Logo agencije

Mirijevski bulevar

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

158.000 €

4.270 €/m²

37m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
704 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1661 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
260 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
453 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Majora Omera Mehića

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
15
Logo agencije

Mile Dimić

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Surčinski put | 4zida.rs
Surčinski put | 4zida.rs
Surčinski put | 4zida.rs
Surčinski put | 4zida.rs
Surčinski put | 4zida.rs
13

Surčinski put

Ledine, Novi Beograd, Beograd

89.000 €

2.119 €/m²

42m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Valtrovićeva | 4zida.rs
Valtrovićeva | 4zida.rs
2
Logo agencije

Valtrovićeva

Ledine, Novi Beograd, Beograd

117.650 €

2.801 €/m²

42m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Rudi Čajavec | 4zida.rs
Rudi Čajavec | 4zida.rs
Rudi Čajavec | 4zida.rs
Rudi Čajavec | 4zida.rs
Rudi Čajavec | 4zida.rs
11
Logo agencije

Rudi Čajavec

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

108.000 €

2.400 €/m²

45m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
14

Dositejeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

299.500 €

5.990 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
10
Logo agencije

Ustanička

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

146.800 €

3.580 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
8

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

101.302 €

2.202 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
9
Logo agencije

Strahinjića Bana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

230.000 €

6.216 €/m²

37m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Primorska | 4zida.rs
Primorska | 4zida.rs
Primorska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Primorska

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

195.920 €

4.082 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
7

Trnska-Vračar

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

205.000 €

4.184 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Vladimira Pogacica

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.000 €

2.660 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
32
33
34
35
Beograd
do 50 m²
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan