Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

739 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
4

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

116.000 €

2.578 €/m²

45m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čubura

Vračar, Beograd

160.000 €

4.000 €/m²

40m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Pavla Labata | 4zida.rs
Pavla Labata | 4zida.rs
Pavla Labata | 4zida.rs
Pavla Labata | 4zida.rs
Pavla Labata | 4zida.rs
17

Pavla Labata

Farmaceutski fakultet, Voždovac opština, Beograd

149.900 €

3.407 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
10

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

72.860 €

2.024 €/m²

36m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
10

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

82.120 €

2.003 €/m²

41m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
10

Veliki Mokri Lug

Zvezdara opština, Beograd

89.100 €

2.345 €/m²

38m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
10

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

90.780 €

2.328 €/m²

39m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
10

Medaković 3

Voždovac opština, Beograd

90.760 €

2.327 €/m²

39m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
704 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1661 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
260 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
453 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
10

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

95.150 €

2.321 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
10

Veliki Mokri Lug

Zvezdara opština, Beograd

97.300 €

2.317 €/m²

42m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
6

Terazije

Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

7.500 €/m²

40m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
8
Logo agencije

Dobanovački put

Altina, Zemun opština, Beograd

100.000 €

2.174 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

111.431 €

2.422 €/m²

46m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
17

Dositejeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

6.000 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Grčića Milenka

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

155.000 €

3.444 €/m²

45m² | 2 sobe | 16/18 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
9

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

155.000 €

3.100 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 30.04.2026.
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
13

Petra Lubarde

Julino Brdo, Čukarica opština, Beograd

97.000 €

2.310 €/m²

42m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
5
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

160.888 €

3.423 €/m²

47m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
7

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

140.000 €

3.182 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Gospodar Jevremova

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

260.000 €

5.306 €/m²

49m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
21222324

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan