Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

745 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
9
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

112.400 €

2.391 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

97.100 €

2.428 €/m²

40m² | 2 sobe
Agencija • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

187.000 €

4.561 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Sutjeska | 4zida.rs
Sutjeska | 4zida.rs
Sutjeska | 4zida.rs
Sutjeska | 4zida.rs
Sutjeska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Sutjeska

Zemun opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Milorada Ruvidića | 4zida.rs
Milorada Ruvidića | 4zida.rs
Milorada Ruvidića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Milorada Ruvidića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

100.000 €

2.632 €/m²

38m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Durmitorska

Centar, Savski Venac, Beograd

169.000 €

3.521 €/m²

48m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vojina Đurašinovića | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića | 4zida.rs
16

Vojina Đurašinovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.391 €/m²

46m² | 2 sobe | nisko prizemlje/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
18
Logo agencije

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

287.000 €

7.000 €/m²

41m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Ljube Tadića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

142.000 €

3.156 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Hadžipopovac | 4zida.rs
Hadžipopovac | 4zida.rs
2
Logo agencije

Hadžipopovac

Palilula opština, Beograd

181.560 €

3.705 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
2
Logo agencije

Cara Nikolaja II

Čubura, Vračar, Beograd

245.200 €

5.004 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.245 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

107.500 €

2.622 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Stojana Matića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

122.000 €

2.440 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
12

Cankareva

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

177.000 €

3.688 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Miodraga Petrovića Čkalje | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Miodraga Petrovića Čkalje

Ledine, Novi Beograd, Beograd

118.300 €

2.885 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Firma • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
16
Logo agencije

Gornji Grad

Zemun opština, Beograd

165.000 €

3.367 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
16
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

132.000 €

4.400 €/m²

30m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
2
Logo agencije

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

102.900 €

2.450 €/m²

42m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vojvode Stepe 341 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 341 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 341 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 341 | 4zida.rs
Vojvode Stepe 341 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Vojvode Stepe 341

Vojvode Stepe, Voždovac opština, Beograd

170.000 €

3.469 €/m²

49m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
10111213

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan