Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.160 oglasa

Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Premijum
5

Vidovdanska 341A

Gradske lokacije, Kruševac

92.400 €

1.400 €/m²

MOŽE NA KREDIT

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Bulevar Svetog Pantelejmona

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

115.000 €

2.212 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.969 €/m²

64m² | 3 sobe | 9/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Beogradski Kej | 4zida.rs
Beogradski Kej | 4zida.rs
Beogradski Kej | 4zida.rs
Beogradski Kej | 4zida.rs
Beogradski Kej | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Beogradski Kej

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

3.690 €/m²

42m² | 1.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

85.000 €

3.400 €/m²

25m² | 0.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

226.950 €

2.550 €/m²

89m² | 4 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

219.500 €

3.377 €/m²

MOŽE NA KREDIT

65m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Južni Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

132.000 €

2.809 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

113.000 €

3.424 €/m²

MOŽE NA KREDIT

33m² | 1 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

110.000 €

1.325 €/m²

MOŽE NA KREDIT

83m² | 3.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Severni Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.800 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Premijum
24

Ugrinovački Put 30 Deo 44

Altina, Zemun opština, Beograd

107.300 €

1.951 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Prazno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Pupinova

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

67.000 €

1.081 €/m²

MOŽE NA KREDIT

62m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Tolstojeva

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

53.650 €

1.850 €/m²

29m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Petefijeva | 4zida.rs
Petefijeva | 4zida.rs
Petefijeva | 4zida.rs
Petefijeva | 4zida.rs
Petefijeva | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Petefijeva

Cerak, Čukarica opština, Beograd

260.000 €

2.626 €/m²

99m² | 4 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Petrarkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

160.000 €

2.623 €/m²

61m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Stanka Paunovića Veljka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

154.000 €

2.567 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Milutina Bojića

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

315.000 €

4.565 €/m²

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Premijum
7

Despota Đurđa

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.800 €

2.200 €/m²

MOŽE NA KREDIT

49m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

MOŽE NA KREDIT

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾