Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.628 oglasa

Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
40
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

388.500 €

2.679 €/m²

145m² | 5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Premijum
16

Nikolaja Kravcova

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

499.000 €

8.317 €/m²

60m² | 2 sobe | 29/42 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Premijum
18

Banjica

Voždovac opština, Beograd

183.000 €

1.710 €/m²

107m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Premijum
20

Resavska

Krunski Venac, Vračar, Beograd

320.000 €

3.721 €/m²

86m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Premijum
13

Banjica

Voždovac opština, Beograd

125.000 €

2.404 €/m²

52m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Premijum
17

Kneza Višeslava

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

770.000 €

3.929 €/m²

196m² | 4 sobe
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Premijum
18

Gornjogradska

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

249.900 €

3.730 €/m²

67m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Premijum
20

Knez Mihailova

Stari Grad opština, Beograd

888.000 €

5.317 €/m²

167m² | 6.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Premijum
18

Dušana Maksina

Borča, Palilula opština, Beograd

130.000 €

1.444 €/m²

90m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Premijum
9

Železnička

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

125.000 €

3.289 €/m²

38m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

164.800 €

3.169 €/m²

52m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

320.000 €

2.689 €/m²

119m² | 5 soba | 3. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Kneza Od Semberije | 4zida.rs
Kneza Od Semberije | 4zida.rs
Kneza Od Semberije | 4zida.rs
Kneza Od Semberije | 4zida.rs
Kneza Od Semberije | 4zida.rs
Premijum
15

Kneza Od Semberije

Kalenić, Vračar, Beograd

220.000 €

4.889 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

137.600 €

1.885 €/m²

73m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Šumatovačka

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

388.000 €

4.512 €/m²

86m² | 4 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
luksuzno
18
Logo agencije

Miše Dimitrijevića

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

158.620 €

3.375 €/m²

47m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Braće Dronjak | 4zida.rs
Braće Dronjak | 4zida.rs
Braće Dronjak | 4zida.rs
Braće Dronjak | 4zida.rs
Braće Dronjak | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Braće Dronjak

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

60.255 €

2.620 €/m²

23m² | 0.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
7
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

129.000 €

2.932 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

96.228 €

2.673 €/m²

36m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾