Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.728 oglasa

Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18

Stepa Stepanović

Voždovac opština, Beograd

374.000 €

3.197 €/m²

117m² | 4 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23

Banjica

Voždovac opština, Beograd

272.800 €

3.100 €/m²

88m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Saobraćajni fakultet

Voždovac opština, Beograd

180.000 €

4.000 €/m²

45m² | 2 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22

Saobraćajni fakultet

Voždovac opština, Beograd

313.786 €

3.411 €/m²

92m² | 3 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Premijum
sniženo
10
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

141.000 €

3.439 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16

Vojvode Stepe

Saobraćajni fakultet, Voždovac opština, Beograd

252.360 €

4.006 €/m²

63m² | 3 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Mihaila Todorovića | 4zida.rs
Mihaila Todorovića | 4zida.rs
Mihaila Todorovića | 4zida.rs
Mihaila Todorovića | 4zida.rs
Mihaila Todorovića | 4zida.rs
Premijum
23
Logo agencije

Mihaila Todorovića

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

258.000 €

3.071 €/m²

84m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

310.000 €

3.690 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

345.000 €

3.710 €/m²

93m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Karađorđev Trg bb | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Karađorđev Trg bb

Centar, Zemun opština, Beograd

230.000 €

3.966 €/m²

58m² | 2 sobe | 2/16 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
puno svetla
6
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

99.000 €

2.912 €/m²

34m² | 1 soba | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

227.200 €

2.913 €/m²

78m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
opremljen
9
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

95.000 €

3.958 €/m²

24m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
dobra ponuda
14
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

163.000 €

2.629 €/m²

62m² | 3 sobe | 3. sprat
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

103.000 €

3.029 €/m²

34m² | 0.5 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
30
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

320.000 €

3.404 €/m²

94m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

185.000 €

1.850 €/m²

100m² | 5 soba | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
opremljen
20
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

88.400 €

3.048 €/m²

29m² | 1 soba | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

206.000 €

2.861 €/m²

72m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 14.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

2.740 €/m²

73m² | 3 sobe | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾