Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
2-etažna kuća na prodaju, Vrtište, 130.000€, 224m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Niš
  4. Vrtište
  5. 2-etažna kuća

2-etažna kuća na prodaju, Vrtište, 130.000€, 224m²

Vrtište, Okolne lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-p-016461Oglas ažuriran: 13.05.2026.
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 527 €

130.000 €

580 € / m2

224 m²
4 sobe
O kući
  • Etaž: 2
  • Površina: 224 m²
  • Grejanje na struju
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatila (3+), toalet, terase (2)
  • Opremljenost: Prazno - internet, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

Na prodaju kvalitetno građena spratna kuća u Vrtištu, na urbanoj i mirnoj lokaciji, sa pom. prostorijama, ostavama i garažom a na placu od 12 ari. U prizemlju od 112 m2 je deo stambenog prostora i velika prostorija - idejno, poslovni prostor. na spratu je trosoban stan iste kvadrature koji čini hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve prostrane spavaće sobe, kupatilo i terasa. na podovima je parket i keramika, stolarija drvena - sve očuvano. U dvorištu su pomoćne prostorije u funkciji stabene jedinice sa dnevnom, spavaćom, kuhinjom i kupatilom. U nastavku su ekonomske prostorija, ostava i garaža. Plac je pravougaonog oblika, sa potencijalom da se na njemu izgradi još nešto ili uredi dodatnom sadnjom ili ozelenjavanjem. Upisana privatna svojina jednog lica po novom posebnom zakonu. za više informacija ili fotografija pozovite agenciju.

Prikaži broj telefona

Prikaz kuće na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Zgrada starog načelstva
    19 min
  • Spomenik žrtvama NATO bombardovanja
    19 min
  • Spomenik Stefanu Nemanji
    20 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola 1. maj)
    8 min
  • Srednja škola (Prva tehnička škola Milutin Milanković)
    17 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Svitac)
    14 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu Mašinski fakultet)
    17 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za psihijatrijske bolesti Gornja Toponica)
    7 min
  • Klinika (VS Clinic and Beauty)
    20 min
  • Teretana (Fitness centar Universum)
    19 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Diskont hrane i pića Swisslion Takovo)
    40 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Put za Vrtište)
    22 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    20 min
  • Pošta (Pošta Trupale)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
2.735,28 mesečno (ukupno 32.823,41)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

2-etažna kuća za prodaju, uknjižena, Vrtište, 224 m2. Stanje - Uobičajeno, Struja, ima terasu, ima kupatilo, ima toalet. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Okolne lokacije

580 € / m2
Vrtište, Okolne lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
480 € / m2
830 € / m2
1.180 € / m2

Oglasi ove agencije

Gradske lokacije, Batočina | 4zida.rs
130.000 €
558 €/m²

Batočina

Gradske lokacije, Batočina

lokal • 233 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.750 €
1.651 €/m²

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 78 m² • uknjiženo

Agencija

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
650 €/m²

Bulevar 12.februar

Ratko Jović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 200 m²

Agencija

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
650 €/m²

Kopaonička

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 200 m²

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.900 €
1.719 €/m²

Generala Milojka Lešjanina

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 75 m²

Agencija

Poskurice, Okolne lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
128.500 €

Poskurički put

Poskurice, Okolne lokacije, Kragujevac

građevinsko zemljište • 156.12 a

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
1.625 €/m²

Božidarčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
528 €/m²

Đure Strugara

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

2-etažna kuća • 246 m² • uknjiženo

Agencija

Ilićevo, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
130.000 €
516 €/m²

19. oktobra

Ilićevo, Gradske lokacije, Kragujevac

2-etažna kuća • 252 m²

Agencija

Šumarice, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
130.000 €
813 €/m²

Gornjomilanovačka

Šumarice, Gradske lokacije, Kragujevac

1-etažna kuća • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.340 €
1.887 €/m²

Zetska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 68 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
129.000 €
1.057 €/m²

Zdravke Vučković

Palilula, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 122 m² • uknjiženo

Agencija

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
130.000 €
2.826 €/m²

Miodraga Vlajića Šuke

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

jednosoban stan • 46 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.611 €
2.144 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 60 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.127 €
2.417 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 53 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.913 €
2.380 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 55 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
129.966 €
2.363 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 55 m²

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
2.031 €/m²

Majakovskog

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
128.900 €

Vojvode Mišića

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

građevinsko zemljište • 43.55 a • uknjiženo

Agencija

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
1.733 €/m²

Branka Miljkovića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda