Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Veternik, 154.500€, 110m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Novi Sad
  4. Veternik

Kuća na prodaju, Veternik, 154.500€, 110m²

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1486Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 626 €

154.500 €

1.405 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 1.599 €
110 m²
Prizemna kuća u odličnom stanju u Veterniku
O kući
  • Površina: 110 m²
  • Površina placa: 4.55a
  • Grejanje na gas
  • Prostorije: kuhinja, ostava
  • Opremljenost: Polunamešteno - internet, klima, veš mašina, frižider, rerna, plakar, kanalizacija
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1808
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
Detaljnije o kući
  • Kanalizacija
  • Godina izgradnje: 1970.
  • Objekat poseduje: podrum, lođa
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Predstavljamo vam odličnu prizemnu kuću u neposrednoj blizini centra Veternika, površine 110 m², smeštenu na placu ukupne površine 455 m², sa lepo uređenim dvorištem od 345 m² koje pruža mir, privatnost i pravi osećaj porodičnog doma. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za sve koji žele kvalitetnu kuću u mirnom okruženju, uz blizinu svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život. Kuća je građena 1970. godine od čvrstih i kvalitetnih materijala, izuzetno je zdrava, pažljivo održavana i u veoma dobrom stanju kako spolja, tako i iznutra. Već pri prvom pogledu ostavlja utisak toplog i urednog doma u kojem se oseća pažnja i dugogodišnje održavanje. Raspored prostorija je veoma funkcionalan i prilagođen porodičnom životu. Kuća poseduje četiri spavaće sobe koje pružaju dovoljno prostora za veću porodicu, radni kutak ili gostinske sobe. Kuhinja sa trpezarijom predstavlja prijatan deo doma za svakodnevna okupljanja i porodične trenutke, dok kupatilo, ostava, podrum i širok hodnik dodatno doprinose praktičnosti i komforu života. Dvorište je lepo uređeno, puno zelenila i prostora za odmor, igru ili uživanje sa porodicom i prijateljima. Dodatne pomoćne prostorije pružaju mogućnost za odlaganje, radionicu ili organizaciju prostora prema sopstvenim potrebama. Grejanje je na gas, što predstavlja ekonomičnost, tj. manje troškove. Kuća se nalazi u mirnoj i širokoj ulici okruženoj zelenilom, a sama lokacija u centru Veternika predstavlja veliku prednost jer su škola, prodavnice, apoteke i svi važni sadržaji udaljeni svega nekoliko minuta, što svakodnevni život čini izuzetno praktičnim i lagodnim. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za one koji traže kvalitetnu, zdravu i održavanu kuću sa lepim dvorištem i toplom porodičnom atmosferom na jednoj od najtraženijih lokacija u Veterniku.
Naša topla preporuka.
Za više informacije kao i za razgledanje kuće slobodno nas pozovite, tu smo za Vas.

Kontakt telefoni: 060... (prikaži broj telefona) , 065... (prikaži broj telefona) , 065... (prikaži broj telefona)
BAK Nekretnine

Prikaz kuće na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Bistrica
    45 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Dvorac Hadik-Kotek
    12 min
  • Jodna Banja
    14 min
  • Dvorac Eđšeg
    14 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Mihajlo Pupin)
    12 min
  • Srednja škola (Privatna medicinska škola Dositej Obradović)
    8 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zlatno sunce)
    10 min
  • Fakultet (Protestantski teološki fakultet)
    11 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za hemodijalizu Fresenius Medical Care FMC)
    10 min
  • Klinika (Poliklinika Consilium)
    10 min
  • Teretana (Fitness studio Top Form)
    7 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (TSV Diskont)
    3 min
  • Restoran (Restoran Na kraj sela)
    30 min
  • Kafana (Pivoteka 77)
    48 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)
    47 min
  • Autobuska stanica (Veternik - Stadion)
    1 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    5 min
  • Pošta (Pošta Veternik 21203)
    10 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bak nekretnineJovan Vujadinović
Jovan Vujadinović avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.343,22 mesečno (ukupno 16.118,64)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bak nekretnineJovan Vujadinović
Jovan Vujadinović avatar
1 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Kuća za prodaju, uknjižena, Veternik, 110 m2, na prizemlju. Gas, ima lođu. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Veternik

1.405 € / m2
Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
808 € / m2
1.599 € / m2
2.391 € / m2

Oglasi ove agencije

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
154.500 €
4.066 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Futog, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
154.500 €
1.839 €/m²

Futog

Futog, Okolne lokacije, Novi Sad

kuća • 84 m²

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
158.500 €
3.602 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
150.500 €
2.062 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 73 m²

Agencija

Karagača, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
155.740 €
2.163 €/m²

Karagača

Karagača, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 72 m²

Agencija

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo | 4zida.rs
154.500 €
2.207 €/m²

Divčibare

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

kuća • 70 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
153.770 €
3.015 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
154.500 €
2.239 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
156.160 €
2.740 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 57 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
158.600 €
2.600 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
153.070 €
2.594 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 59 m²

Agencija

153.470 €
3.336 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
155.230 €
2.464 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 63 m²

Agencija

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
156.600 €
2.270 €/m²

Vidovdansko Naselje

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 69 m²

Agencija

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
155.400 €
2.252 €/m²

Vidovdansko Naselje

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 69 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
157.410 €
2.460 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 64 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
150.480 €
2.467 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 61 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
152.860 €
2.465 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 62 m²

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
156.690 €
2.612 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 60 m²

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
151.410 €
2.566 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda