Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
2-etažna kuća na prodaju, Peščara, 95.000€, 148m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Subotica
  4. Peščara
  5. 2-etažna kuća

2-etažna kuća na prodaju, Peščara, 95.000€, 148m²

Peščara, Gradske lokacije, Subotica
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-2770Oglas ažuriran: 14.05.2026.
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 385 €

95.000 €

642 € / m2

148 m²
8 soba
O kući
  • Etaž: 2
  • Površina: 148 m²
  • Površina placa: 6.12a
  • Grejanje na kaljevu peć
  • Prostorije: kupatila (4)
  • Opremljenost: internet
  • Nije uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 867
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Dve kuće na parceli od 612m2 u Peščari na dobroj lokaciji. Prva kuća sa ulične strane je građena od mešanog materijala i podeljena je u dve jedeinice koje sadrže dve sobe, kuhinju sa ostavom i kupatilo. Na podovima je brodski pod i keramika, prozori su drveni a grejanje je na čvrszo gorivo. Druga, spratna kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se od garaža koja se nalazi u suterenu, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostavom i kupatila. Sprat čine dve manje spavaće sobe i nedovršeno kupatilo. Na podovima kuće je parket, prozori su drveni a grejanje je etažno na čvrsto gorivo.

Prikaži broj telefona

Prikaz kuće na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik žrtvama fašizma
    12 min
  • Spomenik Dežeu Kostolanjiju
    12 min
  • Spomenik Aleksandru Lifki
    13 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Sečenji Ištvan)
    10 min
  • Srednja škola (Deže Kostolanji gimnazija za talentovane učenike)
    12 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Leptirići)
    8 min
  • Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Građevinski fakultet u Subotici)
    12 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Ginekološka ambulanta Subotica)
    14 min
  • Klinika (Poliklinika Megaclinic)
    11 min
  • Teretana (EMS Studio Maxifit)
    16 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Supermarket Univerexport)
    27 min
  • Restoran (Gostiona Gurinović)
    46 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Veliki Progon)
    20 min
Ostale ustanove
  • Banka (Erste Bank)
    13 min
  • Pošta (Pošta Subotica 9)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Sold SU nekretnineDejan Graovac
Dejan Graovac avatar
8 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.807,24 mesečno (ukupno 21.686,89)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Sold SU nekretnineDejan Graovac
Dejan Graovac avatar
8 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

2-etažna kuća za prodaju, nije uknjižena, Peščara, 148 m2. Kaljeva peć, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Gradske lokacije

642 € / m2
Peščara, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs | 4zida.rs
553 € / m2
855 € / m2
1.156 € / m2

Oglasi ove agencije

Radanovac, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
99.000 €
780 €/m²

Mira 29

Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

1-etažna kuća • 127 m² • uknjiženo

Agencija

Bikovo, Okolne lokacije, Subotica | 4zida.rs
90.000 €
604 €/m²

Bikovo

Bikovo, Okolne lokacije, Subotica

2-etažna kuća • 149 m² • uknjiženo

Agencija

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
100.000 €
1.333 €/m²

Korzo

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

dvosoban stan • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
89.430 €
1.656 €/m²

Ugao Kumičićeve i Matije Gubca

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 54 m² • nije uknjiženo

Agencija

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
97.235 €
1.676 €/m²

Ugao Kumičićeve i Matije Gubca

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 58 m² • nije uknjiženo

Agencija

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
91.939 €
1.672 €/m²

Ugao Kumičićeve i Matije Gubca

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 55 m² • nije uknjiženo

Agencija

Palić, Okolne lokacije, Subotica | 4zida.rs
94.704 €
2.428 €/m²

Olge Penavin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

dvosoban stan • 39 m² • nije uknjiženo

Agencija

Palić, Okolne lokacije, Subotica | 4zida.rs
94.320 €
2.418 €/m²

Olge Penavin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

dvosoban stan • 39 m² • nije uknjiženo

Agencija

Palić, Okolne lokacije, Subotica | 4zida.rs
93.792 €
2.405 €/m²

Olge Penavin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

dvosoban stan • 39 m² • nije uknjiženo

Agencija

Palić, Okolne lokacije, Subotica | 4zida.rs
99.600 €
2.429 €/m²

Olge Penavin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

trosoban stan • 41 m² • nije uknjiženo

Agencija

Centar 2, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
101.728 €
1.884 €/m²

Tolstojeva

Centar 2, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 54 m² • nije uknjiženo

Agencija

Bajnat, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
97.328 €
1.622 €/m²

Masarikova

Bajnat, Gradske lokacije, Subotica

dvosoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
92.000 €
1.000 €/m²

Kertvaroš

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 92 m² • uknjiženo

Agencija

Radanovac, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
100.000 €
781 €/m²

Radanovac

Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

1-etažna kuća • 128 m² • uknjiženo

Agencija

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
95.000 €
601 €/m²

Trg Jakaba i Komora

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

stan • 158 m² • nije uknjiženo

Agencija

Srpski Šor, Zorka, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
98.000 €
1.581 €/m²

Srpski Šor

Srpski Šor, Zorka, Gradske lokacije, Subotica

1-etažna kuća • 62 m² • uknjiženo

Agencija

Aleksandrovo, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
100.000 €
541 €/m²

Aleksandrovo

Aleksandrovo, Gradske lokacije, Subotica

1-etažna kuća • 185 m² • uknjiženo

Agencija

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
98.000 €
1.922 €/m²

Bele Gabrića

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

dvosoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
99.990 €
1.064 €/m²

Centar 1

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

trosoban stan • 94 m² • uknjiženo

Agencija

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
95.000 €
1.638 €/m²

Centar 1

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

dvosoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda