Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
2-etažna kuća na prodaju, Bože Petrovića, 285.000€, 128m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Surčin opština
  5. Ledine
  6. 2-etažna kuća

2-etažna kuća na prodaju, Bože Petrovića, 285.000€, 128m²

Beograd, Surčin opština, Ledine
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9462Oglas ažuriran: 11.05.2026.
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.155 €

285.000 €

2.227 € / m2

128 m²
1 soba
O kući
  • Etaž: 2
  • Površina: 128 m²
  • Površina placa: 3a
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
Detaljnije o kući
  • Objekat poseduje: dvorište, tavan
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Predstavljamo vam modernu porodičnu kuću u mirnom delu Ledina, idealnu za porodičan život i uživanje u komforu novogradnje. Kuća je neuseljavana, površine 128m2, smeštena na placu od 3 ara, građena sa posebnim akcentom na kvalitet i dugotrajnost, uz upotrebu visoko kvalitetnih materijala i savremenih rešenja.

Odlikuje je funkcionalan raspored prostorija, obilje prirodne svetlosti i prijatan ambijent, dok uređeno dvorište pruža dodatni prostor za odmor i uživanje. Lokacija kuće predstavlja savršen balans između mira i privatnosti, uz odličnu povezanost i blizinu svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život – škola, vrtića, prodavnica, gradskog prevoza i drugih važnih sadržaja.

Struktura kuće:

Prizemlje:

* Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom

* Kupatilo

* Prostrana terasa sa izlazom u dvorište

Prvi sprat:

* Dve manje spavaće sobe

* Velika spavaća soba sa izlazom na terasu

* Kupatilo

Idealna nekretnina za one koji žele moderan, kvalitetan i miran porodičan dom na odličnoj lokaciji.

Agencijska naknada iznosi 2%

.

Prikaži broj telefona

Prikaz kuće na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Republike Argentine
    40 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Stara osnovna škola
    7 min
  • Spomenik Nikoli Tesli
    13 min
  • Hangar Starog aerodroma na Novom Beogradu
    15 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Vlada Obradović Kameni)
    5 min
  • Srednja škola (Srednja škola Kosta Cukić)
    15 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Balončići)
    10 min
  • Fakultet (SMATSA školski centar)
    10 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Avala)
    15 min
  • Klinika (Poliklinika As Medicus Biorezonanca)
    9 min
  • Teretana (Jungle Power Fitness)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (DIS Market)
    6 min
  • Restoran (Restoran Kod deda Stavre)
    8 min
  • Kafana (Kafana Balkan Ekspres)
    37 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    39 min
  • Autobuska stanica (SC Mladost)
    7 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    7 min
  • Pošta (Pošta Beograd 95)
    13 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.563,02 mesečno (ukupno 18.756,23)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

2-etažna kuća za prodaju, uknjižena, Ledine, 128 m2. Ima terasu, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Surčin opština

2.227 € / m2
Beograd, Surčin opština, Ledine | 4zida.rs | 4zida.rs
682 € / m2
1.546 € / m2
2.411 € / m2

Oglasi ove agencije

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
280.000 €
346 €/m²

Sime Šolaje

Gradske lokacije, Stara Pazova

kuća • 809 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 33 - Geneks, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
290.000 €
3.222 €/m²

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 33 - Geneks, Novi Beograd, Beograd

troiposoban stan • 90 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
290.000 €
5.370 €/m²

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 54 m²

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
286.700 €
3.050 €/m²

Kumodraška

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 94 m²

Agencija

FON, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
280.000 €
4.000 €/m²

Bilećka

FON, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 70 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 34 - Studentski grad, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
279.900 €
3.255 €/m²

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 34 - Studentski grad, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 86 m² • uknjiženo

Agencija

Dobanovci, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
280.000 €
1.772 €/m²

Nadežde Petrović

Dobanovci, Surčin opština, Beograd

kuća • 158 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 34 - Studentski grad, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
279.900 €
3.255 €/m²

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 34 - Studentski grad, Novi Beograd, Beograd

poslovni prostor • 86 m² • uknjiženo

Agencija

Avala, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
279.900 €
702 €/m²

Save Uroševića

Avala, Voždovac opština, Beograd

kuća • 399 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
281.600 €
3.200 €/m²

Glavna

Centar, Zemun opština, Beograd

troiposoban stan • 88 m² • uknjiženo

Agencija

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
281.625 €
2.515 €/m²

Cerak

Cerak, Čukarica opština, Beograd

četvorosoban stan • 112 m²

Agencija

Slavija, Vračar, Beograd | 4zida.rs
290.000 €
3.295 €/m²

Beogradska

Slavija, Vračar, Beograd

petoiposoban stan • 88 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
291.352 €
3.991 €/m²

Lekino Brdo

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 73 m²

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
288.000 €
5.143 €/m²

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 56 m²

Agencija

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
290.000 €

Cvetanova Ćuprija

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

građevinsko zemljište • 25 a • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
290.000 €
3.973 €/m²

Gospodara Vučića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
289.978 €
2.612 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 111 m²

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
282.800 €
4.489 €/m²

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Zelena Avenija, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
289.000 €
3.568 €/m²

Petra Kočića

Zelena Avenija, Zemun opština, Beograd

troiposoban stan • 81 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
285.600 €
2.800 €/m²

Danila Lekića Španca

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 102 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda