Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Čortanovci

Prodaja kuća Čortanovci, Okolne lokacije, Inđija, Do 130.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

65 oglasa

Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

41.500 €

1.153 €/m²

36m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
22
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

92.700 €

1.717 €/m²

54m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
35
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

90.700 €

1.711 €/m²

53m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

92.700 €

1.749 €/m²

53m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.5 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
5

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

46.500 €

830 €/m²

56m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
55
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

83.000 €

1.186 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29.38 a • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
13

Sterijina 4

Čortanovci, Okolne lokacije, Inđija

95.000 €

37 €/m²

2569m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
14
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

94.760 €

2.707 €/m²

35m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
16

Sremska

Čortanovci, Okolne lokacije, Inđija

100.000 €

1.176 €/m²

85m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
12

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

128.750 €

1.480 €/m²

87m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
17
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

85.000 €

1.417 €/m²

60m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 28.77 a • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
17
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

90.000 €

2.571 €/m²

35m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14.44 a • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
14

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

128.750 €

3.388 €/m²

38m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
12

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

123.600 €

1.626 €/m²

76m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
19
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

65.000 €

833 €/m²

78m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
10

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

113.300 €

1.619 €/m²

70m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 21 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
9

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

82.400 €

824 €/m²

100m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
14

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

51.500 €

2.861 €/m²

18m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
19

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

97.850 €

1.747 €/m²

56m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
11

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

103.000 €

595 €/m²

173m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Polunamešteno
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Čortanovci
do 130.000 €