Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
1-etažna kuća na prodaju, Centar, 108.000€, 79m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Pančevo
  4. Centar
  5. 1-etažna kuća

1-etažna kuća na prodaju, Centar, 108.000€, 79m²

Centar, Gradske lokacije, Pančevo
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3408Oglas ažuriran: 14.05.2026.
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
1-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 438 €

108.000 €

1.367 € / m2

79 m²
2 sobe
Šarmantna renovirana kuća u širem centru
O kući
  • Etaž: 1
  • Površina: 79 m²
  • Površina placa: 1.07a
  • Renovirano
  • Prostorije: kupatilo
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 591
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

U ponudi je šarmantna kuća u širem centru Pančeva.

Kuća je kompletno renovirana, uknjižena na 79 m2 i nalazi se na 1,07 ari placa. Grejanje je na gas.

Ova šarmantna kuća nudi mogućnost mirnog života nedaleko od centra grada, u blizini svih bitnih sadržaja za savremen i komforan život.

Ova kuća je dom koji tražite!

Agencijska provizija je 3%.

Prikaži broj telefona

Prikaz kuće na mapi

Parkovi u blizini

  • Park na Trgu kralja Petra
    manje od 1 min
  • Narodna bašta Pančevo
    21 min
  • Park Barutana
    24 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Kompleks Svilara
    5 min
  • Spomenik vojvodi Stevanu Šupljikcu
    5 min
  • Zgrada Stare bolnice
    6 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Specijalna osnovna škola Mara Mandić)
    5 min
  • Srednja škola (Elektrotehnička škola Nikola Tesla)
    6 min
  • Vrtić (Predškolska ustanova Dečja radost Pančevo)
    8 min
  • Fakultet (Stomatološki fakultet Pančevo)
    8 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bolnica za očne bolesti Pančevo)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika MD)
    6 min
  • Teretana (Fitnes klub Forma)
    10 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Maxi Supermarket)
    2 min
  • Restoran (Bistro Kokoschka)
    2 min
  • Kafana (Stara Vajfertova pivara)
    5 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    5 min
  • Autobuska stanica (Gradska uprava)
    2 min
Ostale ustanove
  • Banka (Eurobank Direktna)
    3 min
  • Pošta (Pošta Pančevo 6)
    3 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
964,68 mesečno (ukupno 11.576,11)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

1-etažna kuća za prodaju, uknjižena, Centar, 79 m2. Stanje - Renovirano, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Gradske lokacije

1.367 € / m2
Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs | 4zida.rs
490 € / m2
1.246 € / m2
2.002 € / m2

Oglasi ove agencije

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo | 4zida.rs
112.500 €
2.123 €/m²

Ljuti Krš

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

1-etažna kuća • 53 m²

Agencija

Baćevac, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
105.000 €
633 €/m²

Baćevac

Baćevac, Barajevo opština, Beograd

1-etažna kuća • 166 m² • uknjiženo

Agencija

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
112.000 €
1.318 €/m²

Barajevo (mesto)

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

trosoban stan • 85 m²

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
110.000 €

Katice Opačić

Batajnica, Zemun opština, Beograd

građevinsko zemljište • 14.8 a • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
110.000 €
1.447 €/m²

Pere Segedinca

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

trosoban stan • 76 m² • uknjiženo

Agencija

Donja Trešnjevica, Okolne lokacije, Topola | 4zida.rs
110.000 €
663 €/m²

Donja Trešnjevica

Donja Trešnjevica, Okolne lokacije, Topola

1-etažna kuća • 166 m²

Agencija

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
110.000 €
1.100 €/m²

Braće Micić

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 100 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
101.000 €
2.405 €/m²

Krfska

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
109.000 €
2.659 €/m²

Breza

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 41 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
105.000 €
2.561 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
109.000 €
2.725 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednosoban stan • 40 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
109.000 €
2.725 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednosoban stan • 40 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
110.700 €
2.700 €/m²

Kraljev Trg

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 41 m²

Agencija

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
102.000 €
2.318 €/m²

Negovana Ljubinkovića

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

jednoiposoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
105.000 €
2.763 €/m²

Panta Mijailovića

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
110.000 €
2.075 €/m²

Sloboda

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor

trosoban stan • 53 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
102.000 €
2.082 €/m²

Miladina Pećinara

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Rudine, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
110.000 €
1.158 €/m²

Rudine

Rudine, Okolne lokacije, Zlatibor

1-etažna kuća • 95 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
110.000 €
2.683 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
110.000 €
2.683 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda