Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.868 oglasa

Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
7

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.500 €/m²

47m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Cvetanova ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova ćuprija | 4zida.rs
13

Cvetanova ćuprija

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

170.000 €

2.152 €/m²

79m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Karađorđeva 209/20 | 4zida.rs
Karađorđeva 209/20 | 4zida.rs
Karađorđeva 209/20 | 4zida.rs
Karađorđeva 209/20 | 4zida.rs
Karađorđeva 209/20 | 4zida.rs
13

Karađorđeva 209/20

Vojno Naselje, Gradske lokacije, Kraljevo

85.000 €

1.232 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
16
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

193.120 €

2.575 €/m²

75m² | 2.5 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Save Kovačević | 4zida.rs
Save Kovačević | 4zida.rs
Save Kovačević | 4zida.rs
Save Kovačević | 4zida.rs
Save Kovačević | 4zida.rs
20
Logo agencije

Save Kovačević

Donji Grad, Zemun opština, Beograd

205.000 €

3.361 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 4/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
11
Logo agencije

Šavnička

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

135.000 €

2.045 €/m²

66m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
7

Vase Stajića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

172.101 €

3.187 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
7

Vase Stajića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

180.337 €

3.164 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
PETRA DRAPŠINA | 4zida.rs
PETRA DRAPŠINA | 4zida.rs
PETRA DRAPŠINA | 4zida.rs
PETRA DRAPŠINA | 4zida.rs
PETRA DRAPŠINA | 4zida.rs
13
Logo agencije

PETRA DRAPŠINA

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

216.300 €

3.328 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Tatarsko Brdo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

144.000 €

2.400 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Narodnog fronta | 4zida.rs
Narodnog fronta | 4zida.rs
Narodnog fronta | 4zida.rs
Narodnog fronta | 4zida.rs
Narodnog fronta | 4zida.rs
20
Logo agencije

Narodnog fronta

Liman 3, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

448.000 €

4.267 €/m²

105m² | 2.5 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
4
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

78.200 €

1.700 €/m²

46m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

236.900 €

2.889 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

58.000 €

1.036 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Detelinara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

140.900 €

2.658 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
7
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

175.100 €

2.918 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
Šonsi | 4zida.rs
13
Logo agencije

Šonsi

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

149.000 €

2.709 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
13
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

192.000 €

3.254 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
9
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

225.000 €

3.409 €/m²

66m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
6

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

159.650 €

2.661 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
9899100

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾