Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

459 oglasa

Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Moše Pijade

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

109.000 €

1.879 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

94.570 €

1.930 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

118.000 €

2.000 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Branka Radičevića

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

145.000 €

1.813 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Premijum
24

Ugrinovački Put 30 Deo 44

Altina, Zemun opština, Beograd

107.300 €

1.951 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Prazno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

129.900 €

1.939 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

117.000 €

1.983 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

116.883 €

1.855 €/m²

63m² | 2.5 sobe
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

123.500 €

1.900 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Bubanjskih  Heroja | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Bubanjskih Heroja

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

125.522 €

1.850 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Gornjomatejevačka 7. prilaz | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Gornjomatejevačka 7. prilaz

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.835 €

1.904 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Kovanlučka | 4zida.rs
Premijum
10

Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

64m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

127.670 €

1.906 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 2/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Svetosavska

Gradske lokacije, Stara Pazova

120.000 €

1.818 €/m²

66m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Ćurčijina | 4zida.rs
Ćurčijina | 4zida.rs
Ćurčijina | 4zida.rs
Ćurčijina | 4zida.rs
Ćurčijina | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Ćurčijina

Altina, Zemun opština, Beograd

160.000 €

1.905 €/m²

84m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

98.650 €

1.973 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

114.000 €

1.900 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
31
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

200.000 €

2.000 €/m²

100m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

133.000 €

1.900 €/m²

70m² | 2.5 sobe
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

90.000 €

1.800 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾