Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 100.000 €
Četvorosoban

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Četvorosoban stan do 100.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

99 oglasa

Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
4
Logo agencije

Kolubarska

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

78.500 €

826 €/m²

95m² | 4 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Kolubarska

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

85.500 €

1.357 €/m²

63m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Kolubarska | 4zida.rs
1

Kolubarska

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

85.500 €

1.357 €/m²

63m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Kolubarska | 4zida.rs
1

Kolubarska

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

78.500 €

826 €/m²

95m² | 4 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Tošin bunar

Zemun opština, Beograd

1 €

0 €/m²

111m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Tošin bunar

Zemun opština, Beograd

1 €

0 €/m²

113m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
3
Logo agencije

Tošin bunar

Zemun opština, Beograd

1 €

0 €/m²

101m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Miloša Obilića | 4zida.rs
Miloša Obilića | 4zida.rs
Miloša Obilića | 4zida.rs
Miloša Obilića | 4zida.rs
Miloša Obilića | 4zida.rs
21

Miloša Obilića

Centar 2, Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

833 €/m²

90m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
10

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

50.000 €

685 €/m²

73m² | 4 sobe
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

50m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

46m² | 1.5 soba
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

90.640 €

1.162 €/m²

78m² | 4 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Vrbas

95.000 €

1.056 €/m²

90m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

77.000 €

963 €/m²

80m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvođanska 1 | 4zida.rs
Vojvođanska 1 | 4zida.rs
Vojvođanska 1 | 4zida.rs
Vojvođanska 1 | 4zida.rs
Vojvođanska 1 | 4zida.rs
26

Vojvođanska 1

Gradske lokacije, Sombor

75.000 €

658 €/m²

114m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
12

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

27.000 €

2.077 €/m²

13m² | 4 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Novogradnja
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

39m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
20

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

1 €

0 €/m²

100m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
21

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

1 €

0 €/m²

110m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
18

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

1 €

0 €/m²

99m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Mite Stajića | 4zida.rs
Mite Stajića | 4zida.rs
Mite Stajića | 4zida.rs
Mite Stajića | 4zida.rs
Mite Stajića | 4zida.rs
21
Logo agencije

Mite Stajića

Borča, Palilula opština, Beograd

99.000 €

1.320 €/m²

75m² | 4 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
2
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

1 €

0 €/m²

103m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
2
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

1 €

0 €/m²

91m² | 4 sobe | potkrovlje/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾