Dvoiposoban stan na prodaju, Voždovačka crkva, 176.000€, 57m²

176.000 €
3.088 € / m2
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Namešteno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1834
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju lep i izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe kod Bioskopa Vozdovac. Smešten u kvalitetnoj i veoma dobro održavanoj starijoj zgradi, ova nekretnina predstavlja idealan izbor kako za porodičan život, tako i kao sigurnu investiciju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.
Stan je ukupne površine 57m2 i ima izuzetno dobar raspored prostorija. Sastoji se od komforne dnevne sobe, čak dve odvojene spavaće sobe, zasebne kuhinje, kupatila, kao i dve lođe koje dodatno doprinose komforu i funkcionalnosti prostora.
Posebna prednost ove nekretnine je sto je izuzetno svetao tokom celog dana, sa puno prozora i ima prijatu atmosferu. Prostor je veoma funkcionalan, zdrav, bez ulaganja i renoviran je pre nekoliko godina, što budućim vlasnicima omogućava brzo i lako useljenje.
Stan se prodaje kompletno namešten, u viđenom stanju, i to čini odličnu priliku za stanovanje i za izdavanje. Grejanje je centralno.
Uz stan se dobija i pripadajući podrumski prostor, izgrada poseduje privatno dvorište namenjeno isključivo stanarima, idealno i prelepo za odmor.
Nekretnina koja spaja odličnu lokaciju, funkcionalnost, svetlost i komfor, retko dostupna na tržištu, za izuzetno konkuretnu cenu.
Stan je uredno uknjižen, sa čistom dokumentacijom i spreman za promet u najkraćem roku.