Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Vlasnik
do 90.000 €

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. vlasnik

Prodaja stanova od vlasnika | Srbija, Do 90.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

154 oglasa

Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Ivana Antunovića | 4zida.rs
Ivana Antunovića | 4zida.rs
Ivana Antunovića | 4zida.rs
Ivana Antunovića | 4zida.rs
Ivana Antunovića | 4zida.rs
Premijum
11

Ivana Antunovića

Gat, Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

1.744 €/m²

43m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Heroja Maričića 57A | 4zida.rs
Heroja Maričića 57A | 4zida.rs
Heroja Maričića 57A | 4zida.rs
Heroja Maričića 57A | 4zida.rs
Heroja Maričića 57A | 4zida.rs
Premijum
14

Heroja Maričića 57A

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

79.800 €

2.100 €/m²

38m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Premijum
9

Hadži Ruvimova

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

84.000 €

3.000 €/m²

28m² | 0.5 soba | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Vranjevina | 4zida.rs
Vranjevina | 4zida.rs
Vranjevina | 4zida.rs
Vranjevina | 4zida.rs
Vranjevina | 4zida.rs
Premijum
6

Vranjevina

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

51.000 €

1.457 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Premijum
11

Adolfa Singera 18

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

60.000 €

1.538 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
11

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

82.000 €

2.216 €/m²

37m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Premijum
18

Oficirska Kolonija 6 Deo

Batajnica, Zemun opština, Beograd

69.000 €

1.468 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 09.05.2026.
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Premijum
11

Pavla Savića 34

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

47.982 €

2.181 €/m²

22m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22

Veljka Vlahovića 8

Gradske lokacije, Smederevska Palanka

40.000 €

889 €/m²

45m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Premijum
7

Adolfa Singera 18

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

45.000 €

1.875 €/m²

24m² | 0.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 09.05.2026.
Breza 26 | 4zida.rs
Breza 26 | 4zida.rs
Breza 26 | 4zida.rs
Breza 26 | 4zida.rs
Breza 26 | 4zida.rs
Premijum
19

Breza 26

Gradske lokacije, Zlatibor

86.799 €

2.480 €/m²

35m² | 1 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Premijum
9

Matije Gupca 99

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

89.990 €

1.915 €/m²

47m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Premijum
10

Sterijina

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

80.500 €

1.750 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Premijum
7

Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

77.000 €

2.200 €/m²

35m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.04.2026.
Nike Maksimovića | 4zida.rs
Nike Maksimovića | 4zida.rs
Nike Maksimovića | 4zida.rs
Nike Maksimovića | 4zida.rs
Nike Maksimovića | 4zida.rs
Top
16

Nike Maksimovića

Gornja Varoš, Gradske lokacije, Sombor

64.000 €

1.000 €/m²

64m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Petefi Šandora

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

2.750 €

44 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Top
19

Trg Maršala Tita 1

Panonija, Okolne lokacije, Bačka Topola

16.999 €

1.133 €/m²

15m² | 0.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Veljka Dugoševića 175 | 4zida.rs
Veljka Dugoševića 175 | 4zida.rs
Veljka Dugoševića 175 | 4zida.rs
Veljka Dugoševića 175 | 4zida.rs
Veljka Dugoševića 175 | 4zida.rs
Top
12

Veljka Dugoševića 175

Gradske lokacije, Ruma

85.000 €

1.466 €/m²

58m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
31

Tikveška 10

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

38.000 €

2.714 €/m²

14m² | 0.5 soba | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾