Jednoiposoban stan na prodaju, Patrijarha Joanikija, 2.600€, 44m²

2.600 €
59 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Etažno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1486
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
NOVO u ponudi! Na odličnoj lokaciji, u blizini Maxi i Lidl prodavnica na Vidikovcu, nalazi se objekat sa stanovima sledećih veličina: 106m2 i 88m2 na prvom spratu i stanovi od: 100m2, 29m2, 44m2, 41m2 i 54m2 koji se nalaze na drugom spratu.
Stanovi su u sivoj fazi i može se dogovariti kvalitet i obim završnih radova sa investitorom. Moguć parking ispred zgrade. Stanovi su u procesu legalizacije, trenutno nije moguća kupovina na kredit. Oglašena cena se odnosu na završene i ukljižene stanove, u slučaju kupovine u sadašnjem stanju cena se dogovara. U prizemlju je poslovni prostor od 280m2 koji je takođe na prodaju. Postoji mogućnost kupovine celog objekta koji ima oko 1000m2 neto.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bele vode21 min
- Košutnjak39 min
- Miljakovačka šuma39 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik partizanskim borcima Žarkova5 min
- Česma izvor Bele vode8 min
- Mesto pogibije kneza Mihaila Obrenovića9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Branko Ćopić)7 min
- Srednja škola (Gimnazija Patrijarh Pavle)6 min
- Vrtić (Predškolska ustanova Kreativna kockica)4 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)7 min