Jednoiposoban stan na prodaju, Novosadski put, 118.450€, 50m²

118.450 €
2.369 € / m2
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1085
- Godina izgradnje: 2025.
- Kablovska
Opis oglasa
Veternik, Novosadski put. Izdvajamo iz ponude uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Fudbalskog centra “Vujadin Boškov” i Lipovog gaja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa sa izlazom iz dnevnog boravka. Ulično orijentisan sa lepim pogledom. Pozicioniran na I spratu novije stambene zgrade bez lifta. Useljivo po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica35 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja12 min
- Dvorac Eđšeg13 min
- Matičarsko zdanje14 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Marija Trandafil)13 min
- Srednja škola (Privatna medicinska škola Dositej Obradović)12 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zlatokosa)4 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)8 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica GINS)7 min
- Klinika (Poliklinika Consilium)8 min
- Teretana (Fintess centar Basic Control Academy)5 min
- Prodavnica (Maxi Supermarket)4 min
- Restoran (Restoran Exit West)16 min
- Kafana (Kafanica Kod Dače)33 min
- Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)27 min