Dvoiposoban stan na prodaju, Vašarište, 130.000€, 70m²

130.000 €
1.857 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju stan od 70 m² u Kragujevcu, u naselju Vašarište.
Stan je funkcionalne strukture 2.5 i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje ili kao investicija. Nalazi se u mirnom delu grada, a njegova površina pruža dovoljno prostora za udoban i praktičan život.
Posebna prednost ove nekretnine je to što je stan spreman za useljenje, što budućem vlasniku omogućava brzo i jednostavno preuzimanje bez dodatnih ulaganja.
U stanu se nalazi 1 kupatilo, a raspored prostorija doprinosi komforu i svakodnevnoj upotrebljivosti.
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Mali park5 min
- Pivarski park12 min
- Veliki park16 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik palim Šumadincima5 min
- Amidžin konak7 min
- Zgrada Stare Skupštine8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Moma Stanojlović)11 min
- Srednja škola (Srednja stručna škola Kragujevac)7 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Bambi)7 min
- Fakultet (Visoka tehnička škola strukovnih studija Kragujevac)13 min