Trosoban stan na prodaju, Telep, 132.000€, 60m²




















132.000 €
2.200 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- U izgradnji
- Dodatne prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1817
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.
Na raspolaganju su ekskluzivne stambene jedinice, sa površinama od 59 m² do 101 m², i plafonima visine 2,90 metara. Stanovi su raspoređeni u dve zasebne lamele, što garantuje maksimalnu privatnost za buduće stanare.
Fasada objekta kombinuje ventilisanu i Demit tehnologiju, sa posebnom pažnjom posvećenom estetskim i funkcionalnim detaljima kao što su rasveta i dekorativni elementi. Fasadna izolacija sastoji se od termo bloka debljine 25 cm i stiropora debljine 12 cm, uz naprednu zvučnu i toplotnu izolaciju.
Unutrašnjost stanova krase laminirani troslojni Tarkett parket, šestokomorna stolarija sa troslojnim niskoemisionim staklima punjenim argonom, te veliki stakleni profili i prozori sa električnim roletnama. Sigurnosna ulazna vrata su vrhunskog kvaliteta, dok su sobna vrata od farbanog medijapana.
Kupci imaju mogućnost izbora italijanske keramike renomiranih brendova iz ponuđene palete, dok je spoljna keramika protivklizna. Terase su opremljene kombinacijom parapeta i staklenih elemenata.
Sanitarije su moderne i funkcionalne, sa ugradnim vodokotlićima i potpuno opremljenim kupatilima sa ogledalima i ormarićima brenda "Geberit". SMART podno grejanje omogućava daljinsko podešavanje temperature, čime se dodatno podiže nivo udobnosti.
Villa predstavlja savršen izbor za sve koji traže luksuzan životni prostor u prestižnoj lokaciji.
Cena je bez pdv a 10%.
Mogućnost povrata pdv a.
+Agencijska provizija 3%.
Za sve dodatne informacije pozovite:
AGENT: Nebojša Tukodi
060... (prikaži broj telefona)
broj licence 4290
EXPO REAL ESTATE DOO, Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd
Upisan u registar posrednika 1817
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica28 min
- Futoški park33 min
- Limanski park36 min

Obeležja kulture u blizini
- Dvorac Eđšeg12 min
- Jodna Banja12 min
- Galerija Matice srpske16 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jožef Atila)5 min
- Srednja škola (Gimnazija Laza Kostić)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zemlja čuda)2 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)4 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Ferona)1 min
- Klinika (Poliklinika Consilium)4 min
- Teretana (Fitness club Ozzy Gym)5 min
- Prodavnica (Supermarket Univerexport)6 min
- Restoran (Caffe restoran Rosetto)7 min
- Kafana (Atos pub)5 min
- Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)20 min
- Autobuska stanica (Feješ Klare - Pravoslavna crkva)3 min
- Banka (Erste Bank Ekspres ekspozitura)5 min
- Pošta (Pošta Novi Sad 21124)2 min
Kontakt oglašivača
Stambeni krediti

- Period otplate od
96 -360 meseca
- NKS 4.75%
EKS 5.74%
Fiksna kamatna stopa
- Bez troškova obrade kredita
Za iznos kredita preko 300000 € poseti sajt banke.
Saznaj višestranici kreditnih kalkulatora
Keš krediti
Period otplate
13 meseci
- Period otplate od 13 -71 mesec
- NKS 7.95%
- EKS 8.66%
mesečno
* Visina NKS definisana je samo za klijente koji nisu prethodna 3 meseca imali prijem zarade na tekući račun u AikBank i koji će preneti zaradu