Jednoiposoban stan na prodaju, Heroja Pinkija 18 B, 118.500€, 41m²
Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuOglas ažuriran: 12.05.2026.

118.500 €
2.890 € / m2
41 m²
1,5 sobe
2/3 sprata
Odlican stan 41 metar kvadratni. Nalazi se u veoma kvalitetnoj zgradi. Dvorisno orijentisan.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, šporet, rerna, ležaj, plakar
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Kupovina direktno od vlasnika
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2020.
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Odlican stan u ulici Heroja Pinkija. Prodaje se kompletno namesten sa svim uredjajima potrebnim za trenutno useljnje. Grejanje na gas, kalorimetar mesecni trosak za grejanje u sezoni oko 1500 do 2000 dinara. Dvorisno orijentisan.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park34 min
- Limanski park34 min
- Park Bistrica38 min

Obeležja kulture u blizini
- Dvorac Eđšeg7 min
- Galerija Matice srpske8 min
- Jodna Banja8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jožef Atila)13 min
- Srednja škola (Gimnazija Laza Kostić)15 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Bambino)7 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)17 min

Zdravlje
- Bolnica (Opšta bolnica sa porodilištem Gea)15 min
- Klinika (Poliklinika HealthMedic)22 min
- Teretana (Fitness club Total Gym)19 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Kimi-Tex - voće i povrće)7 min
- Restoran (Restoran Petlov salaš)8 min