Jednoiposoban stan na prodaju, Bulevar Patrijarha Pavla, 94.500€, 34m²

94.500 €
2.779 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 612
- 1 parking mesto
- Godina izgradnje: 2014.
- Zgrada poseduje: dvorište, lođa, video nadzor
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Agencija za nekretnine Winner, upisana u Registar posrednika br.612, oglasava prodaju; Odličan raspored bez prolaznih soba, manja zgrada sa malim brojem stanova, mali rezijski troskovi, podrum, biciklana, parking ispred zgrade.Uknjižen.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica24 min
- Futoški park29 min
- Limanski park38 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja11 min
- Dvorac Eđšeg13 min
- Matičarsko zdanje17 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jožef Atila)4 min
- Srednja škola (Gimnazija Laza Kostić)6 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Pužić)8 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)4 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica GINS)3 min
- Klinika (Poliklinika Consilium)8 min
- Teretana (Fitness klub Addiction)8 min
- Prodavnica (Market M)5 min
- Restoran (Restoran Picante)3 min
- Kafana (Kafanica Kod Dače)4 min
- Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)19 min
- Autobuska stanica (Bul. patrijarha Pavla - Ilirska)3 min