Dvosoban stan na prodaju, Telep, 98.835€, 38m²

98.835 €
2.601 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1594
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
Predstavljamo Vam novi stambeni objekat na atraktivnoj lokaciji - Telepu, projektovan i građen u skladu sa najvišim građevinskim standardima. U realizaciji ovog projekta koriste se vrhunski materijali i savremene tehnologije, dok je svaki detalj pažljivo odabran sa ciljem postizanja trajnog kvaliteta i visokog nivoa funkcionalnosti.
Završetak radova: april 2026 godine.
Grejanje: na gas, sa kalorimetrima.
Keramika: kvalitetna italijanska.
Svaki stan poseduje ugrađenu klimu.
Moderan dizajn i energetska efikasnost.
Stanovi su funkcionalnog rasporeda, svetli i prostrani, idealni kako za porodičan život, tako i kao investicija.
Moguć povrat PDV-a za kupce prve nekretnine.
U cenu je uračunata agencijska provizija.
Za više informacija, pozovite!
REG. BR. Posrednika : 1594
Sky 021 Nekretnine
060... (prikaži broj telefona)
061... (prikaži broj telefona)
ID:959