Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Andrije Jevremovića, 85.000€, 43m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Zlatibor
  4. Sloboda
  5. Jednoiposoban stan

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-PS202605101407TKOglas ažuriran: 14.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 345 €

85.000 €

1.977 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.226 €
43 m²
1,5 sobe
Prizemlje/3 sprata
Sloboda, Stan 43 m2, Uknjižen, Preporuka
O stanu
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 591
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m² nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata.
Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa pruža dodatni komfor i prijatan prostor za odmor. Apartman se prodaje kompletno namešten i spreman je za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja.
Objekat poseduje parking, a lokacija je mirna i pogodna kako za boravak tokom cele godine, tako i kao investicija za turističko izdavanje.
Osnovne karakteristike:
43 m²
prizemlje / III
velika terasa
kompletno opremljen
parking
mirna lokacija
odličan za izdavanje i odmor

Za više informacija i zakazivanje gledanja:
Menadžer prodaje: Tanja Krstić br.lic.481

Mob: 060... (prikaži broj telefona)

Meil: [email protected]

Agencijska provizija: 2%

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Sportski park Zlatibor
    30 min
  • Zabavni park Meda
    33 min
  • Pešačka staza Kriva breza
    46 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Krsti Smiljaniću
    6 min
  • Kraljeva česma
    7 min
  • Spomenik na Šumatnom brdu
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Dimitrije Tucović)
    8 min
  • Srednja škola (Ugostiteljsko turistička škola)
    13 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Narcis)
    8 min
  • Fakultet (Visoka poslovno-tehnička škola strukovnih studija Užice)
    36 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za bolesti štitaste žlezde Čigota Zlatibor)
    7 min
  • Klinika (Dijagnostički centar Dr Lune)
    34 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Lidl)
    34 min
  • Restoran (Kafanica Čumićevo sokače)
    11 min
  • Kafana (Zlatiborska pivnica)
    35 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Maxi Taxi Zlatibor)
    40 min
  • Autobuska stanica
    40 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    7 min
  • Pošta (Pošta Zlatibor)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
525,08 mesečno (ukupno 6.300,92)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan za prodaju, Sloboda, 43 m2, na prizemlju. Stanje - Uobičajeno, ima terasu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Okolne lokacije

1.977 € / m2
Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs | 4zida.rs
1.645 € / m2
2.080 € / m2
2.515 € / m2

Oglasi ove agencije

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd | 4zida.rs
85.000 €
895 €/m²

Mladenovac (mesto)

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

1-etažna kuća • 95 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
83.000 €
2.677 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednosoban stan • 31 m²

Agencija

Umka, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
85.000 €
2.429 €/m²

Zelengorska

Umka, Čukarica opština, Beograd

jednoiposoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Boljevci, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €

Boljevci

Boljevci, Surčin opština, Beograd

poljoprivredno zemljište • 167 a • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
86.000 €
647 €/m²

Rada Vilotijevića

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

1-etažna kuća • 133 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
90.000 €
2.045 €/m²

Svetogorska

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
85.000 €
2.024 €/m²

Ćaldov Put

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
83.000 €
2.128 €/m²

Krfska

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
87.000 €
2.175 €/m²

Jovanke Jeftanović

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
85.000 €
2.237 €/m²

Miladina Pećinara

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
85.000 €
2.073 €/m²

Ćaldov Put

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 41 m²

Agencija

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
80.000 €
2.581 €/m²

Panta Mijailovića

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor

garsonjera • 31 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
85.000 €
2.297 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 37 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
85.000 €
2.297 €/m²

Zmaj Jove Jovanovića

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

dvosoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Vranić, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
82.000 €

Vranić

Vranić, Barajevo opština, Beograd

građevinsko zemljište • 23 a • uknjiženo

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
80.000 €
4.000 €/m²

Zahumska

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

garsonjera • 20 m²

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
88.000 €
1.956 €/m²

Pere Čodanovića

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednoiposoban stan • 45 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
90.000 €
2.500 €/m²

Drinske Divizije

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
80.000 €
2.051 €/m²

Erska

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
85.000 €
1.214 €/m²

Dr Žarka Fogaraša

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

trosoban stan • 70 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda