Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

46 oglasa

Saznaj više o kraju Savski Venac
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Lomina

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

120.000 €

6.000 €/m²

20m² | 1 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
12

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

195.000 €

6.094 €/m²

32m² | 1 soba | 4/18 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
15
Logo agencije

Gavrila Principa

Centar, Savski Venac, Beograd

172.400 €

5.388 €/m²

32m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
6
Logo agencije

Admirala Geprata

Centar, Savski Venac, Beograd

99.999 €

3.333 €/m²

30m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
20

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

160.000 €

5.000 €/m²

32m² | 1 soba | 12/20 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
13

Milovana Milovanovića

Savski Trg, Savski Venac, Beograd

130.000 €

3.714 €/m²

35m² | 1 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
2
Logo agencije

Kraljice Natalije

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

135.000 €

4.355 €/m²

31m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
4

Bahtijara Vagabzade 70

VMA, Savski Venac, Beograd

50.000 €

1.000 €/m²

50m² | 1 soba | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
5
Logo agencije

Gavrila Principa

Centar, Savski Venac, Beograd

170.000 €

5.313 €/m²

32m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Ekonomski fakultet | 4zida.rs
Ekonomski fakultet | 4zida.rs
Ekonomski fakultet | 4zida.rs
Ekonomski fakultet | 4zida.rs
Ekonomski fakultet | 4zida.rs
16
Logo agencije

Ekonomski fakultet

Savski Venac, Beograd

170.000 €

4.722 €/m²

36m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
15
Logo agencije

Gavrila Principa

Centar, Savski Venac, Beograd

170.000 €

5.313 €/m²

32m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Hercegovačka-Savski venac | 4zida.rs
Hercegovačka-Savski venac | 4zida.rs
Hercegovačka-Savski venac | 4zida.rs
Hercegovačka-Savski venac | 4zida.rs
Hercegovačka-Savski venac | 4zida.rs
9

Hercegovačka-Savski venac

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

185.000 €

5.781 €/m²

32m² | 1 soba | 14/16 spratova
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
13

Beograd na vodi

Savski Venac, Beograd

189.888 €

5.934 €/m²

32m² | 1 soba | 9. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Vožda Đorđa Stratimirovića | 4zida.rs
Vožda Đorđa Stratimirovića | 4zida.rs
Vožda Đorđa Stratimirovića | 4zida.rs
Vožda Đorđa Stratimirovića | 4zida.rs
Vožda Đorđa Stratimirovića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vožda Đorđa Stratimirovića

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

185.000 €

5.781 €/m²

32m² | 1 soba | 3. sprat
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
12

Beograd na vodi

Savski Venac, Beograd

178.888 €

5.261 €/m²

34m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
11

Karađorđeva

Centar, Savski Venac, Beograd

164.000 €

4.556 €/m²

36m² | 1 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
19

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

224.000 €

6.400 €/m²

35m² | 1 soba | 1/20 spratova
Agencija • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 21.04.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
10

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

224.888 €

5.622 €/m²

40m² | 1 soba | 16/20 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
11

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

208.000 €

6.303 €/m²

33m² | 1 soba | prizemlje/20 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
9

Beograd na vodi

Savski Venac, Beograd

169.900 €

5.859 €/m²

29m² | 1 soba | 9. sprat
Agencija • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 01.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

Nekretnine Savski Venac — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Savski Venac. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Savski Venac
do 50 m²
Jednosoban stan