Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Četvorosoban

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

56 oglasa

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
16
Logo agencije

Stari Košutnjak

Rakovica opština, Beograd

317.800 €

2.970 €/m²

107m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

1.866 €/m²

119m² | 4 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

222.000 €

1.790 €/m²

124m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vidikovački Venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

2.056 €/m²

108m² | 4 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 10.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

2.056 €/m²

108m² | 4 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 04.05.2026.
Ljubomira Ivkovića-Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića-Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića-Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića-Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića-Šuce | 4zida.rs
11

Ljubomira Ivkovića-Šuce

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

195.000 €

1.822 €/m²

107m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

1.866 €/m²

119m² | 4 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
11
Logo agencije

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

130.000 €

1.970 €/m²

66m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

264.800 €

2.452 €/m²

108m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Luke Vojvodića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

250.000 €

2.632 €/m²

95m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
20

Nićifora Ninkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

1.641 €/m²

131m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
20

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

400.000 €

3.636 €/m²

110m² | 4 sobe | 5/9 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
20

Dr Milivoja Petrovića

Centar, Rakovica opština, Beograd

310.000 €

2.627 €/m²

118m² | 4 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
Nikole Marakovića | 4zida.rs
Nikole Marakovića | 4zida.rs
Nikole Marakovića | 4zida.rs
Nikole Marakovića | 4zida.rs
Nikole Marakovića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Nikole Marakovića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

192.000 €

2.233 €/m²

86m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

235.000 €

2.217 €/m²

106m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
25

Vidikovački venac

Rakovica opština, Beograd

195.000 €

1.970 €/m²

99m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
19
Logo agencije

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

2.287 €/m²

94m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

2.529 €/m²

85m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

259.000 €

2.398 €/m²

108m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
7
Logo agencije

Stari Košutnjak

Rakovica opština, Beograd

351.800 €

2.956 €/m²

119m² | 4 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Rakovica opština
Agencija
Četvorosoban