Dvosoban stan na prodaju, Podbara, 175.100€, 47m²

175.100 €
3.726 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
Opis oglasa
Predstavljamo Vam izanrednu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Podbari. U pitanju je dvosoban stan idealnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. U neposrednoj blizini se nalazi sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkcionisanje: prodavnice, marketi, pekare, mesare, menjačnice, autobuska stajališta, kafići, restorani, osnovna škola, a centar (pešačka zona) na svega 5-10min hoda od stana. Sam stan ne zahteva veća ulaganja, samo higijenska (krečenje). Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže u suterenu zgrade(pod šifrom 542900). Nekretnina zaista vredna Vaše pažnje! Za više informacija i gledanje pozovite naše agente prodaje!
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva20 min
- Dunavski park25 min
- Železnički park26 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Kralju Petru I Karađorđeviću6 min
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić6 min
- Vladičanski dvor7 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Ivan Gundulić)4 min
- Srednja škola (Gimnazija Živorad Janković)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Sea Star)4 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Akademija umetnosti)7 min

- Bolnica (Bolnica za bolesti zavisnosti Vita)6 min