Dvoiposoban stan na prodaju, Petrovaradin, 125.500€, 58m²

125.500 €
2.164 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 254
Opis oglasa
Šifra:43909
Branka 063... (prikaži broj telefona)
Prodaje se kompletno opremljen dvoiposoban stan u Petrovaradin, na odličnoj i mirnoj lokaciji u blizini Kačićeve ulice i Doma zdravlja.
Stan se nalazi na prvom spratu i poseduje zaseban ulaz, što pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora. Površine je 58m², dvostrano je orijentisan i veoma lepo osvetljen.
Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje, kupatila i komforne terase od 8m² sa prelepim pogledom na Petrovaradin — idealne za uživanje i odmor.
Stan se prodaje opremljen nameštajem, grejanje je na gas, a parking prostor se nalazi ispred zgrade.
Lokacija je odlična za porodičan život — u blizini se nalaze vrtić, škola, pijaca, autobusko stajalište, kao i svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. Mirna ulica i dobra povezanost sa gradom dodatno doprinose kvalitetu stanovanja.
Uknjižen 1/1.
Cena: 125.500€
060... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Molinarijev park19 min
- Dunavski park37 min
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva40 min

Obeležja kulture u blizini
- Komunikaciona kapija8 min
- Kamenička kapija8 min
- Molinarijeva kapija9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Dučić)4 min