Dvosoban stan na prodaju, Stanoja Glavaša, 320.000€, 59m²
OBIĐI 3D TURU


































320.000 €
5.424 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 639
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2002.
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
Opis oglasa
2.0, 59m2, 1/8, CG, lift, lux, bez ulaganja, interfon, internet, ktv,ostava, podrum
Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par minuta hoda od Tašmajdanskog parka kao i na par stotina metara od Palilulske pijace, svojom pozicijom pripada najlepšem delu Palilule. Kao centralna gradska lokacija infrastrukturno je kompletno pokrivena i odlično povezana sa svim delovima grada. Sve ovo čini ovaj deo grada izuzetno poželjnim za udoban život.
U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan dvosoban stan na prvom spratu osmospratnice sa liftom, vrlo kvalitetno izgrađene 2002. godine sa širokim ulazom i hodnicima sa mermerom. Dobro je održavana pa je u odličnom stanju. Stan je dvostrano orijentisan (istok-zapad), pa ima dosta dnevnog svetla celog dana. Sve prostorije su vrlo funkcionalno raspoređene i komotne. Postoji mogućnost lakog formiranja terase od 4m2 na simsu ispred dnevne sobe, kao i još jedne spavaće sobe od trperzarije. Postojanje posebne prostorije kao ostave je vrlo praktično. Stan je pre nepune tri godine kompletno renoviran najkvalitetnijim materijalima i opremom, do najsitnijih detalja, uz velika ulaganja, nakon čega je vrlo pedantno održavan, pa je kao nov. O uloženim sredstvima i kvalitetu, između ostalog, govore aluminijumski radijatori, Bosch protočni bojler, mašina za pranje veša i mašina za sušenje veša, Grohe sanitarije, Geberit vodokotlić, italjanska granitna keramika, Tarkettov parket I klase, gipsani radovi, estetska rasveta, američki plakari sa rasvetom, sigurnosna vrata, itd... Prodaje se isključivo kompletno, kvalitetno i sa ukusom opremljen i namešten, od čega su neki komadi antikvarski primerci i imaju posebnu vrednost. Grejanje je centralno. Stanu pripada podrum, bezbedan, vrlo čist, suv i sa osvetljenjem.
Od prostorija: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, ostava.
Stan je uknjižen (površina u katastru nije evidentirana). Ugovorna površina, oporezovana površina po poreskom rešenju, kao i grejna površina po računu infostana je 59m2. Po navodima vlasnika stana izmerena površina je 61m2.
Agent prodaje: Isak Marčetić 064... (prikaži broj telefona)
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Starine Novaka6 min
- Park Hadžipopovac6 min
- Park Mali Tašmajdan9 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Nevene Zaborski4 min
- Kuća Milutina Milankovića5 min
- Spomenik Raši Popovu3 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vuk Karadžić)6 min
- Srednja škola (Elektrotehnička škola Rade Končar)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Pionir)3 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Rudarsko-geološki fakultet)6 min

- Bolnica (Oftalmološka bolnica Revida)10 min
- Klinika (Poliklinika Argirović)4 min
- Teretana (Fitness studio Just Fit)4 min
- Prodavnica (Shop&Go)1 min
- Restoran (Restoran Diktator)2 min
- Kafana (Pivnica Realist)4 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)3 min
- Autobuska stanica (27. Marta)5 min
- Tramvajska stanica (Palilulska Pijaca)3 min
- Trolejbuska stanica (Zdravka Čelara)6 min
- Banka (Adriatic bank)3 min
- Pošta (Pošta Beograd 35)7 min
Kontakt oglašivača

Stambeni krediti

- Period otplate od
96 -360 meseca
- NKS 4.75%
EKS 5.74%
Fiksna kamatna stopa
- Bez troškova obrade kredita
stranici kreditnih kalkulatora
Keš krediti
Period otplate
13 meseci
- Period otplate od 13 -71 mesec
- NKS 7.95%
- EKS 8.66%
mesečno
* Visina NKS definisana je samo za klijente koji nisu prethodna 3 meseca imali prijem zarade na tekući račun u AikBank i koji će preneti zaradu