Dvoiposoban stan na prodaju, Palilula, 123.500€, 65m²

123.500 €
1.900 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Orijentacija ka: istok
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2136
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2027.
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodaje se manji funkcionalan 2.5 stan 65.10 m2 stan u izgradnji u zgradi koja se gradi na Paluliluli u Mokranjčevoj ulici. Zgrada je PO+PR+4 sprata , gradi se kao mini kompleks i u blizini je buduća osnovna škola, autobuska linija, prodavnice, igralište za decu i na samo 1 km od centra grada.
Stan je na prvom spratu a zgrada poseduje lift. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa.
Kupovina je direktno od investitora, u cenu je uračunat PDV tako da ukoliko Vam je prva nekretnina imate pravo povraćaj PDV-a do 10 % .
U zgradi su dostupni i stanovi od 59 m2 na više spratova pa ukoliko Vas zanimaju slične nekretnine na ovoj lokaciji pozovite na telefon iz oglasa ili pošaljite poruku ( sms, viber, watsup) i kontaktiraćemo Vas u najkraćem roku.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Čair12 min
- Park složnih komšija25 min
- Park heroja NOB-a27 min

Obeležja kulture u blizini
- Vladičanski dvor4 min