Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 457.929€, 73m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Novi Sad - Centar
  5. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 457.929€, 73m²

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-5398Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.856 €

457.929 €

6.273 € / m2

73 m²
3 sobe
7/11 spratova
Trosoban stan u Centru, Novi Sad 73 m²
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Podno grejanje
  • Novo
  • Prostorije: kuhinja, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: video nadzor
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Agencijska oznaka 5398

Na prodaju prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u ekskluzivnom kompleksu Pupinova Palata, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.

Stan je kompletno namešten i opremljen, pažljivo održavan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Odlikuje ga odličan raspored prostorija, obilje prirodne svetlosti i visok kvalitet gradnje koji pruža maksimalan komfor za svakodnevni život.

Kompleks nudi brojne pogodnosti koje obezbeđuju sigurnost i udobnost stanara:

  • 24h obezbeđenje
  • Tehnička služba u zgradi
  • Market u okviru kompleksa
  • Teretana u okviru kompleksa
  • Uređeno, moderno i sigurno okruženje

Postoji mogućnost kupovine parking mesta.

Idealan izbor za porodični život, ali i kao odlična investicija na atraktivnoj lokaciji.

Reg. pos. 1734

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
891,41 mesečno (ukupno 10.696,91)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Nekretnine Xpert doo Novi SadNekretnineXpert
NekretnineXpert avatar
2 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Novi Sad - Centar, 73 m2, na 7. spratu, ima lift. Stanje - Novo, Podno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Novi Sad - Centar

6.273 € / m2
Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.246 € / m2
3.160 € / m2
4.074 € / m2

Oglasi ove agencije

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
397.000 €
1.563 €/m²

Rakovac

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin

kuća • 254 m² • uknjiženo

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
386.590 €
3.304 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 117 m²

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
504.900 €
4.809 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 105 m² • uknjiženo

Agencija

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
397.800 €
1.326 €/m²

Popovica

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 300 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
400.000 €
1.455 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 275 m² • uknjiženo

Agencija

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
498.780 €
3.348 €/m²

Železnička stanica

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 149 m² • uknjiženo

Agencija

Bocke, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
450.000 €
2.206 €/m²

Bocke

Bocke, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 204 m² • uknjiženo

Agencija

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
470.408 €
2.306 €/m²

Alibegovac

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

šestosoban stan • 204 m² • uknjiženo

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
442.292 €
3.029 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 146 m²

Agencija

402.402 €
2.874 €/m²

Popovica

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 140 m²

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
438.600 €
3.595 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 122 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
399.840 €
3.570 €/m²

Stari Grad

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 112 m² • uknjiženo

Agencija

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
454.270 €
3.693 €/m²

Socijalno

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 123 m²

Agencija

430.570 €
3.680 €/m²

Socijalno

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 117 m²

Agencija

Gradske lokacije, Sremski Karlovci | 4zida.rs
500.000 €
3.472 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

kuća • 144 m² • uknjiženo

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
388.460 €
3.133 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 124 m²

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
438.030 €
3.151 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 139 m²

Agencija

387.901 €
3.592 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 108 m²

Agencija

525.505 €
3.599 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 146 m²

Agencija

458.981 €
3.923 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 117 m²

Agencija

Kompletna ponuda